Antiradary

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Antiradary

Příspěvek od Cross27 »

Má někdo zkušenosti s antiradary? Například s levnějšími modely http://techmarket.cz/shop.php?a=opis_pr ... COBRA-9440 . Nechce se mi zrovna vysolit 12 klacků za Valentine One třeba, tak chci vědět jak sou spolehlivé. Potřebuju pořídit, dostávám se do bodové tísně :D Dík za rady
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
harry-ventil
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 75
Registrován: 26 říj 2008, 11:32
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od harry-ventil »

A nebylo by lepší zklidnit hormóny?
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

dik to mě nenapadlo :D :D :D ty chlupaté .... sou vsude, najedu denně pres 100km a nejde o to ze to okuřím pořádně, ale že jedu 62 kde je 50tka a za týden mi přijde domů papír že si mám přijet pro dva body, jako v Ostravě už v celku to mám vyčíhlé kde měří ale jezdím i mimo OVA pracovně a furt 50tkou po městě jezdit nemůžu, nejezdím jak hovado ale ti kreténi člověk neví kde všude stojí, proto potřebuju pomocníka. minulý týden mi přišel papír, šel sem na dopravák a meli mě vyfoceného zezadu, teda jen viděli sami sebe v mém zadním skle, tak sem rek ze nevim kdo s tim jel tak sem vyvazl bez ujmy ani pokuta ani bod ale štěstí no. Ale potřebuju koupit no
Naposledy upravil(a) Cross27 dne 17 kvě 2009, 20:06, celkem upraveno 1 x.
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

a duvod proc by si nemohl jezdit 50tkou? :lol: do 55 to vestinou nechavaji byt :wink:
Uživatelský avatar
Cross27
Příspěvky: 280
Registrován: 19 úno 2009, 01:45
Bydliště: OSTRAVA!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cross27 »

chtel sem poradit jestli se nekdo nevyzna nebo nemel antiradar, ne se tady bavit o tom proc bych nemohl jet 55, nekdy to prostě časově nevychází abych všude jezdil 50-55 a stejne mam takove stesti ze meri i nekde kde bych to v zivote nikdy necekal, chci poradit ne tady resit proc nejedu 40 treba to vím taky, tohle pls vynechme.
Corsa B 1.2i C12NZ >Moje Corsa<
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

v tom pripade ti muzu jen doporucit pouzit vyhledavac a procist si http://www.antiradary-forum.com/ :lol:
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Tyhle levny smejdy urcite nema cenu kupovat. To si priplat a kup jetej Valentine One.
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Odpovědět