Zakázková výroba pro CorsaClub - zkrácené řazení, Powerbox

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zakázková výroba pro CorsaClub - zkrácené řazení, Powerbox

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím,

jelikož furt vymýšlím, jak zvýšit výkon a zpříjemnit ježdění v Mazlíkovi došel jsem k názoru, že tyto dvě věci by se hodně šikly. Jen bohužel zatím zkrácené řazení vyrábí jen Gema Motorsport a do čr se dováží cca za 3500 což se mi zdá hodně... to samé je to s Powerboxem na motory X14XE a X16XE, které od Mantzelu vychází na 750 E nebo Crooke na 400 E.

Proto jsem se zkontaktoval s Idahem z http://www.dicompracing.com/ a u něj jsem zjistil, že by šlo zařídit zakázkovou výrobu jednotlivých dílů, jen potřebuji zjistit:

a) kolik lidí by mělo o to zájem

- zkrácené řazení

- powerbox (na X14XE a X16XE)

b) jestli někdo nemá nákres těchto dílů, dle kterého by to vyrobili.

Na základě tohoto zjistím cenu i počet kusů koli by vyrobili. Předpokládám, že to zkrácené řazení by bylo kolem 1500 Kč a ten powerbox kolem 5000 Kč... ale bližší informace budu schopný říci až jim dodám nákres a počet kusů kterej budou mít vyrobit ;o)
Naposledy upravil(a) Velbloud dne 14 srp 2007, 10:08, celkem upraveno 1 x.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Scheni
Příspěvky: 36
Registrován: 06 čer 2007, 13:31
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Scheni »

Možná stupid question, ale co si mám představit pod POWERBOX ?
CORSA 1,2 rv.97-33kW + HONDA CBR 900RR Fireblade
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Scheni píše:Možná stupid question, ale co si mám představit pod POWERBOX ?
mno pro Tvůj motor nic... ale pro motory X14XE a X16XE je to vlastně zkrácní dráhy sání a tím přidání cca 20ps

www.mantzel.de
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

zkrácené řazení asi nema smysl udelat na zakazku...

To bych spis predelal ten origos.

Obrázek

V Holandsku 69 euro. To je pod 2000 kc. A kdyy se koupio vice, se urcite da neco udelat s cenou...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Erik píše:zkrácené řazení asi nema smysl udelat na zakazku...

To bych spis predelal ten origos.

Obrázek

V Holandsku 69 euro. To je pod 2000 kc. A kdyy se koupio vice, se urcite da neco udelat s cenou...
když u nás stojí cca 3500 od Gema Motorsportu.. a nikdo jinej ho u nás neprodává...

a podle toho co jsem vidě, by ho snad u nás byli schopni vyrobit za 1200 - 1500 Kč což si myslím, že je dobrá cena.. jen chtěj nákres... ;o(((

Eriku, kdyby se mi to nepovedlo, myslíš, že bys až pojedeš z holandska do čech mohl jedno pro mě vzít?

Btw. asi nemáš nákres na Powerbox či toto řazení, že?? :roll: :roll: pleaseeee
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

Velbloud píše:Eriku, kdyby se mi to nepovedlo, myslíš, že bys až pojedeš z holandska do čech mohl jedno pro mě vzít?
Co by ne...
Velbloud píše:Btw. asi nemáš nákres na Powerbox či toto řazení, že?? :roll: :roll: pleaseeee
Vykres nikdo nema... Musis sam vymyslet, jestli chces neco vedet, tak se zeptej, te poradim...

Na razeni, vemes original, neco skratis nebo prodlouzujes a je to...
Odpovědět