Klíček s čipem

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Nevim kde všude, ale ano v první řadě u Oplu. Když sem koupil Sněhurku, tak sme to pro jistotu nechali překodovat, abych náhodou neměl autí jen tejden a stálo to 400,-. Ještě bych moh možná někde vyhrabal účtenku, kdyby někdo chtěl evidenční číslo "produktu" nebo tak něco.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Confidence
Příspěvky: 85
Registrován: 14 srp 2007, 10:09
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Confidence »

A je k tomu treba ta karta s kodama k autu? Ja ji totiz nemam... A zjisteni stoji tak tech 500... Nebo ten klic udelaji i bez toho?
Opel Corsa 1.0 12V, r.v. 1998
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Sem chtěl napsat že je nutná karta, ale abych pravdu řek, tak teďka nevim. Na tý kartě je původní kod, ale když se nad tim zamyslíš, tak by v podstatě bejt neměla potřeba, protože ti tam dávaj novej kod, ale to bych teďka kecal. To si cinkni do Opla servis a hnedka ti řeknou jestli to bude jen přímo rovnou kodování nebo jestli to bude s tim zjištěnim.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Whitehead
Příspěvky: 7
Registrován: 03 srp 2007, 14:02

Příspěvek od Whitehead »

Klíček ti naprogramují (imobilizér) i v lepší klíčové službě.....nemusíš s tím do Opla...teda pokud to není nějaký new model.
elge
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 28
Registrován: 31 srp 2007, 23:44
Bydliště: Olomouc

taky resim druhej klic...

Příspěvek od elge »

No v Oplu v Olomouci mi odpovedeli "...náhradní klíč na vůz Opel Corsa lze u nás objednat,dodací lhůta cca 4 dny.K objednání je nutno znát kód klíče." ale neudali ani cenu... navic nevim k cemu 4 dny - zrejme to nekam posilaji... tady je "klíčař" v praze http://www.centrumcernymost.cz/html/nak ... .php?id=41 ...uvadi se na pockani... tady je nastroj na programovani toho klice http://www.sodan.cz/opel-immo-code-reader-p-25.html ...no, myslim ze se pujdu podivat sem http://www.gasta-coupek.cz/cz/produkty/auto-klice - jaka je cena...
Corsa B 1,2 33kW '96 "flaskove zelena" :)
Uživatelský avatar
mikro
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 361
Registrován: 29 čer 2007, 18:00
Bydliště: Někde ve středu Čech
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikro »

Tak pozor. Náhradní klíč sháníš nebo klíče jen chceš překodovat? V tom je dost rozdíl. Překodování se dělá na počkání a náhradní klíč si musíš počkat i když teda nevim jestli zrovna 4 dny, ale budiž.
SNĚHURK@ -> Corsa C 1.7DI bílá - 2003
Sound: Sony CDX-GT410U
front: Hertz HSK-130 @ back: SP-690
Woof: Audison SRx 2S + Hertz HX250
Corsar
Příspěvky: 33
Registrován: 15 črc 2007, 21:39

Příspěvek od Corsar »

Tak rozhodně není potřeba Car Pass (ten asi vyžadujou jenom u Opelu), stačí pouze jeden klíček s imobilizérem + auto. 4 dny je příliš dlouhá doba.
Corsa B, X14XE (66 kW)
governor
Příspěvky: 41
Registrován: 18 kvě 2007, 21:00
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od governor »

U nás jsem se ptal ve dvou zámečnictvích, kodové nedělají z důvodů neprůkaznosti vlastnictví, bojí se podvodníků, zlodějů. U Opla jsem slyšel o vyšší ceně, v řádu tisíců.
Uživatelský avatar
Vtomas
Moderátor
Příspěvky: 1684
Registrován: 20 bře 2007, 11:26
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vtomas »

...Opel myslim 800 a 1000kc 8)
Confidence
Příspěvky: 85
Registrován: 14 srp 2007, 10:09
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Příspěvek od Confidence »

Me teda u Opla nabizeli klic za 2 litry :evil:
Opel Corsa 1.0 12V, r.v. 1998
elge
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 28
Registrován: 31 srp 2007, 23:44
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od elge »

Vcera jsem byl konecne v OPELu: 1000Kc zjisteni kodu, 250 zapsani klice do nejake jednotky v aute, 1300 samotny klic - takze suma sumarum 2600 - coz je dost... jdu pokoutne shanet esli to nevyjde nekde lepe :roll: PS: klicari gasta-coupek v OL chteji 1600 ale potrebujes kod (kod prej nezjisti) - tzn. stejna cena jak v OPEL...
Corsa B 1,2 33kW '96 "flaskove zelena" :)
vendolino
Příspěvky: 26
Registrován: 20 led 2007, 13:38
Bydliště: Havířov

Příspěvek od vendolino »

Ja ho delal na jare v Shoping Parku v Ostrave jak je Hypernova tak hned ve vchode je Vyroba klicu a na Corsu s kodem stal 1250,- ale asi v breznu meli akci za 900,-!!! Staci jen klic a oni uz si stahnou kod,no za 2 minuty byl novy klic na svete,doporucuji jezdit na nej,at se zbytecne nenici original.
okura
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 81
Registrován: 18 čer 2007, 08:59
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od okura »

jo hlavní rozdíl mezi klonem klíče (tedy klíč který vám udělá klíčař) a origo naprogramovaní( třeba opel,.. kde je nutno znám immo kod)
je v tom kdžy jednotka vyřadí klíč tak se automaticky vyřadí i jeho klon.
proto je lepší ho naprogramovat, tutíž jednotka immobilizéru má uloženy 2 klíče s jinými ID.
kod immobilizéru se dá zjisit i jinak než v oplu.
vyčtení z procesoru jednotky :wink:
hazmec
Příspěvky: 26
Registrován: 08 říj 2007, 09:03
Bydliště: Brno

Vadný čip na klíči

Příspěvek od hazmec »

Ahoj Všeci, mám problém s jednou sadou klíčů k mému miláčkovi. Na jednom klíči se mi stává, že po otočení klíčku po žhavení (diesel) motor naskočí, ale poté hned zhasne. Je to vadnou kostkou imobilizéru v klíči, můžu nějak ten " čip obnovit "? Ptám se jen ze zvědavosti - ostatní troje klíče jsou OK ( služebák ).
Opel Astra H Caravan 1,7CDTi Elegance Z17DTH 2/05 , OPCOM k dispozici
Corsa B 1.2i 33kW 5dv r.v. 97
---------------------------------------------------
bývalo : Corsa B 1.7D 44kW 3dv r.v.97 - moje
X-sat
Příspěvky: 8
Registrován: 18 kvě 2008, 22:09
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od X-sat »

Pročetl jsem tento příspěvek a mám jednu otázečku - jak je to s klíči u Corsy C (r.v. 2004) ? Mám pouze 1 klíč - je v něm i DO k centrálu a rád bych si nechal 1 dodělat. Jak na to? Díky moc
Odpovědět