na kolik si myslite ze me vyjde oprava a sli by jste do toho

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

charli-8
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2010, 03:17
Bydliště: Praha

na kolik si myslite ze me vyjde oprava a sli by jste do toho

Příspěvek od charli-8 »

Ahojky jsem tu novej a prave jsem pred mesicem udelal ridicak a budu kupovat svoje prvni auto max. do 25 000 Kč, ale nwm jestli se mi vyplati kupovat tohle auto za 15 000 Kč kdyz je takhle bouchly... na kolik si myslite ze by me vysla oprava a nebude tam neco porusenyho ...??? diky za pomoc ;o)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Sqetch
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 114
Registrován: 02 úno 2010, 20:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sqetch »

No na te fotce toho moc videt neni :-D Takze to ti asi nekdo tezko poradi ..:)
C14NZ
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

asi tak no...hod větší foto, nebo radši přímo odkaz na auto (myslim že nikdo z nás nebude rychlejší než ty aby si ho koupil a "ukradl" ti ho;) ) ...ale osobně si myslim že jestli jsou bouchlý jen plechy u zadních sedaček, ničemu to nevadí...
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Jestli myslis tu promacklinu... Voe, vzdyt s tim nic neni.... :D
1.5 TD
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

z toho co jsem vycetl z te mikro fotky by to nebyl problem ....zalezi jak by jsi to chtel mit opravene jesli jen vyklepat nebo i kytovat a lakovat....jak to das do servisu tak te to bude stat asi dost.ale neni to nic strasneho...mozna by to slo i vyklepnout tak ze by to neslo mozna ani skoro poznat
Nenachčiješ proti větru :-D
Uživatelský avatar
Pučis89
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 690
Registrován: 11 pro 2007, 13:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pučis89 »

Neco podobneho mel kamos, jak mu skocila srnka do auta... :D ze?
1.5 TD
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

Ano :-D ale ja to mel od te jeho promackliny az po vicko od nadrze :-d a to co je na te foto je jen pekne tukle ze to pujde bouchnout zpet a nepujde nic videt
Nenachčiješ proti větru :-D
charli-8
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2010, 03:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od charli-8 »

http://auto.bazos.cz/inzerat/6106060/Pr ... -corsa.php sorry nevedel jsem ze se to tolik zmensi .... tak tady je odkaz jinak dik za prispevky ;o)
charli-8
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2010, 03:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od charli-8 »

Haniz píše:z toho co jsem vycetl z te mikro fotky by to nebyl problem ....zalezi jak by jsi to chtel mit opravene jesli jen vyklepat nebo i kytovat a lakovat....jak to das do servisu tak te to bude stat asi dost.ale neni to nic strasneho...mozna by to slo i vyklepnout tak ze by to neslo mozna ani skoro poznat
no tak opravene bych to chtel mit urcite co nejlip ale nwm v jake cenove relaci se tato oprava pohybuje jsem student takze bohuzel dost financne omezenej...na kolik si myslite ze by me mohla oprava vyjit???
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Když si ten bok necháš udělat v klampírně a pak v lakovně, tak za to dáš cca 3000 - 4000Kč :wink: Když sundáš tapecírung a vykopneš to nohou, tak za to dáš 10 minut práce :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
charli-8
Příspěvky: 6
Registrován: 15 kvě 2010, 03:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od charli-8 »

Lukkas píše:Když si ten bok necháš udělat v klampírně a pak v lakovně, tak za to dáš cca 3000 - 4000Kč :wink: Když sundáš tapecírung a vykopneš to nohou, tak za to dáš 10 minut práce :wink:
no jasny no jen nwm jestli jsem schopnej opravit si to sam pac jsem na aute nikdy nic neopravoval... :x :x :cry:
Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 266
Registrován: 15 srp 2008, 13:29
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gringo_Joe »

jednou s tim zacit musis, jinak se to nenaucis;-)

Kazdopadne, jestli se do nej rozhodnes jit, tak si ho samozrejmne i tak poradne prover.. Ta promacklina tam muze byt udelana schvalne, jakoze aby odvedla pozornost od neceho skrytejsiho..
Corsa B 1.0 12V 1998
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Haniz »

Lukkas mozna ze by dal i vic za to nekde v servise...skoda ze bydlis takovou dalku jinak bych ti to udelal za nejakou peknou cenu....jak jsem koukal tak zlomeny to neni ta propuklina dovnitr takze by to mohlo jit pekne vybouchnout zpatky aniz by neco slo videt a pak akorad ten lak odreny poresit ale myslim ze za 15 000 krasavce nekoupis v supr stavu...
Nenachčiješ proti větru :-D
Uživatelský avatar
Sqetch
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 114
Registrován: 02 úno 2010, 20:58
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sqetch »

Nato ze to je litr, rok 1997 tak se mi to zda nejak moc levne, i presto ze to ma promackly bok. Vetsinou se tady ty auta (obsahy) pohybujou cenove o neco vys. Chtelo by to poradne prohlidnout nez se rozhodnes to koupit. Aby tam nebyl nejaky hacek ;-) Ale jinak vypada slusne
C14NZ
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

jj, přesně...taky s emi to zdá levný...a otázka taky je jestli koupit auto po **** kterej takhle ťukne auto...nevypadá to že by ho vzal někdo jinej, spíš jakože se netrefil do garáže, takže bych se fakt bál celkovýho stavu a prohlížel bych všechno dvakrát.
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Odpovědět