Levná pojistka

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Levná pojistka

Příspěvek od System »

čau, doufam že to nebude proti pravidlům...ale znam týpka kterej se slušně vyzná v pojistkách na auto.Vše legální...např 1,2 za 1700 ročně a nikdo nepřijde o bonus...nedělam mu reklamu, spíš chci pomoct lidem tady ušetřit, takže kdyžtak pište kontakt do SZ a já mu ho dam.
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
EfeS
Příspěvky: 38
Registrován: 14 srp 2010, 15:21
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EfeS »

u nás je nejlepší pojišťovna s ježkem ve znaku(tb)
a maj dobré akce pojištění na rok třeba na 1.2 za 1375,-
když už jsme u nejlevnější pojištění.
prosím o vymazáni
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

nemam přesně zjištěný ceny...já pro ně nedělam...ale vim že většina "levných" pojištoven to bere jako flotilu (člověk přijde o bonusy a je celkem nesnadný odejít), nebo je malinkejma písmenkama ve smlouvě napsáno spoluúčat třeba na 50%-tohle dělá jedna docela známá pojištovna, kterou ale nebudu jmenovat;)) nikomu to nenutim, řikam že pro ně nepracuju...ale pokud se to někomu hodí a nechce sám zjištovat veškerý ceny a podrobnosti ze smluv, nabízim kontakt na tohodle poradce, kterej to dělá zdarma...
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Uživatelský avatar
EfeS
Příspěvky: 38
Registrován: 14 srp 2010, 15:21
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EfeS »

pojišťovnu co myslím já má partnerství ve všech veklých pojišťovnách,a ceny jsou uvedeny s maximalním bonusem,a co jsem hledal ne netu,tak nemají problém,platí,nikde není napsáno že jsou podvodníci,neříkám že se tam má jít každej pojistit,ale kámoš má hondu crx targu 1.6 a platil vloni skoro 7 a teď mu napsaly maila že mu gratuluji k roku u jejich pojišťovny a že bude platit za 3 měsíce 2.5 to je 10 za rok,a není snad lepší zaplatit 2.5 za rok a mít klid?až si seženu corsičku tak vím kam pujdu pojistit.
ČEŠÍ JSOU ZLODĚJI!!!
prosím o vymazáni
Uživatelský avatar
System
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2008, 10:04

Příspěvek od System »

k tomu neni co říct...snad jenom že tahle firma je německá a je na trhu už asi 17 let...a dělá finanční poradenství od pojištění (aut, úrazů..) přes hypotéky, spořící účty atd...ale to záleží na každym jestli to chce zkusit poznat sám nebo na všechny nadávat:)
i s malým autem jde zahrát velký divadlo
Odpovědět