Rozmyslite se nad koupi corsa B? mate nejasnosti? ptejte se

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
alyk
Příspěvky: 4
Registrován: 31 srp 2007, 13:05

Příspěvek od alyk »

tak to dík. jinak autiko šlape jak hodinky:-)) Nejlepší jízda!!!
Předtím jsem mel klasiku Škoda Rapid. poté Škoda Fabia Combi 1,4. To byl děs, takovej žrout benzinu jsem už dlouho nevidel.
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ted musim dat OT naprosto s tebou souhalsim moje mama taky mela fabii 1.4 a to jak zralo bylo neskutecny a porad se do toho cpali prachy
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Geri007
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2007, 11:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geri007 »

alyk a berry: cauki kluci... k ty astre tam prave byl ten nestastnej Adamovo X16XEL... to je peklo motor.. :evil: :twisted:

felinu sme meli ve skole na autoskolu 1.3 ale davali sme ji prekne na prdel... :lol:
ObrázekOPEL PERFORMANCE!!!
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Oni jak to skrtili a vse kvuli emisim takto pekne domrsili tolik veci co se tak mo se-e :wink:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Geri007
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2007, 11:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geri007 »

Berry: videla jsem ten motor rozebranej uplne a jenom jak vymysleli cely sani..to je peklo..
ObrázekOPEL PERFORMANCE!!!
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

jo jo corsicka je corsicka ja ji teda mam necele 2 mesice s nejslapsim motorem co se delal 1.2 8v skoda ze jsem nevedel driv ze 1.0 12v ma vedsi vykon ale zas 3 valec tak tezko ric kazdopadne 1.4 8v je jak 1.2 takze ja bych doporucil 1.4 16v ci 1.6 16v vydel jsem ji snad na aukru a na seznamu v bazaru nekdo ji prodaval za slusne penize jinak nekde jsem cetl caste zavady corsy a bylo tam tesneni pod hlavou tesneni vany a pak spoustu dalsiho ale to tesneni na vane je asi nejvic podle toho co tam bylo... takze pokud ses rozhodnuta tak si ji urco kup
Geri007
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2007, 11:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geri007 »

styxxy: jjj tak mylsim ze na 99% rozhodnuta jsem.. opelikci jsou moje laska:-)) kdybych si mela vybrat z jiny znacky.. tak ot bude hodne tezky..
ObrázekOPEL PERFORMANCE!!!
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

ja chtel opla trebas proto ze ma dobre origo repro atd.. proste male plusy co udelaj pak dobry celkovy dojem.... predpokladam ze tve srdce tpuzi po 3dv. ikdyz corsa ma hodne druhu karoserii od pick upu sedana az kombi atd..
Geri007
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2007, 11:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geri007 »

styxxy: jasne ze 3dv:-) i kadu mam 3dv. 5d neni pro me:-)))) teda zatim:-)) az budu vozit prcka a kocarek atk chci rovnou kombi :lol: :lol:

jinak nejradsi bych 1.4 8v jelikoz starej dobrem 8v.. vse si na tom udelas sam:-)) a da se rict ze se nejak extra nelisi od ty moji 1.6 a tu bych rekla ze uz znam dobre:-)) ale 16V je 16v ten vykon se mi moc libi.. takze spis bude zalezet na co narazim :D
ObrázekOPEL PERFORMANCE!!!
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

no spis narazis na 8v si myslim ja ale jako az udelam nake upravy motoru na sve 1.2 tak si dame sprintik :D teda upravy no sportovni filter :lol: ale ja bych si koupil misto 1.4 8v radsi 1.0 16v pac ta 1.4 je jeste slabsi snad :lol:
Geri007
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2007, 11:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Geri007 »

Styxxy: no tak to ja bych ten moturek asi poladila drobatko vic.. ale to by se jeste videlo:-)))
bohuzel jak uz jsem tu psala 1.0 je na me az moc slaby.. a opkud vim tak se delalo jen 1.0 12V .. :D jaminimalne tu 1.4 :D ja jsem tkaova mala Shumacherova :jede_autem:
ObrázekOPEL PERFORMANCE!!!
anonym
Příspěvky: 1
Registrován: 04 zář 2007, 10:25

Corsa b-rady,tipy,triky:)

Příspěvek od anonym »

Ahoj.
Rok se s rokem sešel a já jsem si konečně udělal řidičák.Díky tomu a taky díky mámě,která si chce už konečně zase osvěžit své řidičské dovednosti,se naše rodinná rada dohodla,že koupíme druhé auto a to zrovna opel corsu.
Vím,že tohle je fórum právě o těchto autech a další řádky by mohly vyznít jako rouhání,ale corsi se mi vůbec nelíbily :) Můj pohled na ně změnilo do jisté míry až toto fórum a taky ujištění otce,že tigru mi nekoupí,protože má od kamaráda skvělou nabídku právě na corsu.
Co jsem nějak tak letmo zaslech o parametrech toho auta bylo:Měl by tam být motor z nějaké astry,tuším 1.4 - opravdu nevím omlouvám se :oops:
-má nalítáno 60 000km,automatickou převodovku (je totiž odněkud z Asie,ani se nejmenuje Corsa),el. stahování oken,klimu,rok výroby 95,nikde nekvete a je ve velmi dobrém stavu.
-cena 50 tis,což se mi zdá opravdu velice dobré

Můj dotaz je ohledně nějakého vzhledového vylepšení.Tuningu potažmo autům všeobecně moc nerozumím :D .Takže moje otázka budu spíše přihlouplá,ale co už...Kolik by stály zhruba nějaké menší designové úpravy,mám na mysli třeba přední nárazník,prahy a zadní nárazník?Nebo lépe,jak byste si corsu vylepšili vy,aby to stálo opravdu málo,ale vzhled se trošku vylepšil?


edit: a když už jsme u toho,mohli byste mi prosím doporučit nějaké stránky nebo zdroje,ze kterých se můžu naučit něco o autech a tuningu?díky
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Ahoj vítáme te, corsa bude dobrá volba, nechci propagovat ze to tady vsichni mame, ale je to velmi prijemne auticko, velmi dobe dostupne i senove levne dily a i libiby design po tech letech, jinak za tu cenu a to co vsechno ma myslim ze dobra koupe, toho automatu bych se taky nebal, ael doted nidko nepsal o zadnych problemech. Jinak auto se bude jemnovat Opel Vita (corsa v evrope atd.) ma ji jeden ans clen ve verzi sport je to naprosto identicke auto s corsou proste jen se lisi oznacnei pro dany segment trhu, pokud nejake doplnky designove tak v nasich topicich najdes mnoho rad a tipu pro zajimavou upravu a urcite pak nahod fotky, jinak motor asi bude C14SZ 44kw/60koní daval se do astry a u corsy sand jedine spojeni s automatem myslim :D Tak drzime palce at ti corsa vyjde a dela radost a pak se urcite s nama podel a i dkyby jsi mel nejake otazky nebo cokoli tak se muzes zde obratit je tu plno chytrych lidi kteri si umi poradit a i druhym 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

ja myslim ze nejlevnejsi bude sledovfat aukro pak zde sekci prodam dily a nakonec mit sikovne zname ci byt sikovny sam a vedsinu si udelat
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

na corsu se dá sehnat dost tuningových dílů.Zde jsou stránky: fun-tuning.cz,tuningshop.cz,escape6.cz,f2tuning.cz a plno dalších
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Odpovědět