Koupě Opel Corsa C

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
ufák
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2011, 17:46

Koupě Opel Corsa C

Příspěvek od ufák »

Zdravím všechny majitele Cors, potřeboval bych poradit. Hledám nějaké menší auto pro jízdu do práce a po kratším rozhodování jsem dospěl k tomuto autu.
Našel jsem u dealera Opel tuto Corsu C 3dv. 1,0 12V 44kW/60k, uvedení do provozu únor 2004, najeto 124 tisíc, ve verzi sport - plastové kryty u práhů a lemů kol, ABS, Airbag řidiče a spolujezdce, dálkově ovládané centrální zamykání, výškově nastavitelný volant, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, autorádio s kazetovým přehrávačem, plnohodnotná rezerva, petalický lak, Construct, celkově v dobrém stavu za cenu 65000,-.

Potřeboval bych poradit jestli je to dobré auto a i cena, poněvadž v tom moc nejedu :) .

Předem díky všem za rady :jj_good: .
Uživatelský avatar
NoX
Příspěvky: 707
Registrován: 31 kvě 2008, 11:31

Re: Koupě Opel Corsa C

Příspěvek od NoX »

za tu cenu to nezni spatne, nicmene to urcite chce videt auto nazivo....
hlavne zkontrolovat motor, litriky s vetsim najezdem uz byvaji v ruznem stavu, podle toho, jak s tim jezdil minuly majitel... takze dukladna kontrola motoru :-)
ufák
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2011, 17:46

Re: Koupě Opel Corsa C

Příspěvek od ufák »

NoX píše:za tu cenu to nezni spatne, nicmene to urcite chce videt auto nazivo....
hlavne zkontrolovat motor, litriky s vetsim najezdem uz byvaji v ruznem stavu, podle toho, jak s tim jezdil minuly majitel... takze dukladna kontrola motoru :-)
A můžeš mi poradit na co se mám při kontrole podívat. Jinak z motoru nic nekape a ani nemokvá :wink:
Riki
Příspěvky: 2
Registrován: 01 čer 2009, 15:01
Bydliště: Lovosice

Re: Koupě Opel Corsa C

Příspěvek od Riki »

Nabízím tady C corsu s rokem 2005 , cena 89 000,- podvozek má najeto 110 000,-, motor je tam nový a má natočeno 6 000 km. Jen není třídveřová,ale pěti. Byl jsem s ní maximálně spokojený.
souky222
Příspěvky: 653
Registrován: 08 pro 2008, 20:11
Bydliště: lbc

Re: Koupě Opel Corsa C

Příspěvek od souky222 »

chce to nechat ohřát, a hlídat jestli necuká, nekolísají otáčky, poslechnout jestli nezní jak traktor, prostě taková klasika
This is madness.
Madness?
No, this is Corsaaaaaa
ufák
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2011, 17:46

Re: Koupě Opel Corsa C

Příspěvek od ufák »

souky222 píše:chce to nechat ohřát, a hlídat jestli necuká, nekolísají otáčky, poslechnout jestli nezní jak traktor, prostě taková klasika
Tak zatím jsem to slyšel jednou a vypadalo to dobře, kromě nastartování - to vypadalo jako traktor, ale hned si to sedlo - bylo mi řečeno že to se stává, když dlouho stojí a že si sedne rozvodový řetěz na kladky. :?:
Odpovědět