Hlavice+manžeta řadící páky>výměna

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Včera tam měl hezčí obrázky a víc variant :wink: Akorát jak to tam koupit a kolik je vůbec kurz CZK>Zlotý :?:
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

Havli píše:Včera tam měl hezčí obrázky a víc variant :wink: Akorát jak to tam koupit a kolik je vůbec kurz CZK>Zlotý :?:
v bance 7,30+ poplatek
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
mara A4
Příspěvky: 102
Registrován: 24 čer 2008, 09:36
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mara A4 »

tady mate odkaz na ty podsvetlene v cechach http://www.autoramecky.cz/index.php?opt ... 2&catid=17
Objednam vam autodoplnky na vašeho miláčka z DE,nově nakupuji i na e-bay,možnost nákupu i použitého zboží, kontaktujte pomoci s.z.
honzis_l
Příspěvky: 1
Registrován: 02 srp 2008, 14:09

ŘADICÍ PÁKA NA OPEL CORSA B

Příspěvek od honzis_l »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda nevíte, kde by se dala pořídit nová hlavice řadicí páky i stou manžetou?Moc díky za rady:-)

EDIT: Příspěvek zařazen do správného vlákna. Požívejte fci HLEDAT. Suby
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

nevim kam to dat :oops: ma nekdo zkusenosti s vymenou manzety radici paky? precijen kozenka neni vecna :roll:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Na tom nic neni, jen si na ten origo plast ze starý manžety naponkuješ novou manžětu a nacvakneš...
I German Style !
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

svoby: to je uchyceni dole ale co uchyceni na krouzek zpatecky jako je origo? :roll:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

normálně jsem ji vykroutiil a zůstal tam takovej plast kterej sem sundal kleštěma, pak je tam ještě perko a ten spodní plast na řadičku a na tom ta manžeta... takhle se to blbě popisuje, prostě to nějak uděláš, nic na tom neni....
I German Style !
Paluš
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 389
Registrován: 09 úno 2007, 12:01
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Paluš »

Nevím kluci, jestli už to tady někdo už objevil, ale tady je velmi hezká nabídka řadiček na míru co do vzhledu.
http://www.aukro.cz/show_item.php?item= ... %3C%2Fi%3E

odkaz na polsky aukro kde vychazi cca 600kc http://www.allegro.pl/item545719909_ope ... a_a_b.html
by toxik-q: promazano ot a doplneno o pozadovany odkaz :wink:
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

vymena hlavice

Příspěvek od brody »

zdravim. Nemate nekdo zkusenosti s vymenou hlavice radici paky na corsa c? nebo i na jinych, jestli je to podobne... Ta moje je po predchozim majiteli dost dodrbana, tak sem si rikal, ze bych ji vymenil... V jak na to? pisou, ze se musi demontovat radici paka a hlavu sundat gumovou palici :-) tak sem si rikal, jestli nevite, jestli se neda sundat i jinak.. A pak jeste, kdyby nekdo vedel, jak sundat drzdadlo u rucni brzdy, to by taky bylo super :-)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
jara
Příspěvky: 1
Registrován: 17 led 2009, 07:49
Bydliště: ostrov (karlovy vary)
Kontaktovat uživatele:

radici paka

Příspěvek od jara »

zdravim lidi nevite jestli se da dat jina koncovka na radici paku??nebo jak to rozebrat je to ta s prstencem.diky
Přesunuto.havli
Uživatelský avatar
Vasin
Příspěvky: 201
Registrován: 20 dub 2008, 11:48
Bydliště: Havířov

RADICKA

Příspěvek od Vasin »

Zdrawím vím ze se to tu uz objevilo nejmene 100x :lol: ale ja nemuzu sundat orig. hlavu radici paky muzete nekdo poradit díky moc :wink:
tak abych ji neposkodil a sla znovu nasadit :roll:
Opel Corsa B 1,2i 33kW
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Ahoj. No jak sem psal, v Jak na to? pisou, ze se ma vymontovat cela radici paka a hlava pak sundat gumovou palici... Je tam proste narazena na tom... Ale co sem vycet na corsa.co.uk, tak psali, ze poradne nahrat fenem, nebo horkovzdusnou pistoli tak, ze na tom ani neudrzis ruku, proste poradne prohrat, pak vzit nejake rukavice a zabrat, ze by to melo jit dobre...
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Vasin,já nevim zkusil jsem jí vytočit a šlo to.Ale co jsem koukal u Scarynky ta ta to měla jinak,takovej plast tam byl navíc :wink:
Uživatelský avatar
corpi18
Příspěvky: 266
Registrován: 11 říj 2008, 10:59
Bydliště: Teplice v Severních Čechách

Příspěvek od corpi18 »

měnil jste už někdo manžetu řadičky? já si svou propálil nechtěně cigárem :kulomrd: teď sem našel toto: http://aukro.cz/item682788838_manzeta_r ... rsa_b.html a chtěl bych vědět jesli to jde vyměnit nějak lehce, newím jak sundat tu starou jak je to uchycené hned pod pojistkou spátečky. díky za odpovědi
sice 55 koní, ale už jsem z ní 174km/h vymáčknul, ale byla to fuška :-)
Odpovědět