Odskok

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
šindyk
Příspěvky: 135
Registrován: 06 črc 2012, 13:42
Bydliště: Brno a okolí

Odskok

Příspěvek od šindyk »

čau,
chtěl bych se zeptat na odskok chtěl bych nějaký koupit protože mě nefunduje centrál na 3.dveře(kufr) a nebaví mě zdechávat auto když chci jít do kufru.
Je nějaký který pasuje bez větších úprav. kabely natáhnu bez problému,odkud? Nebo sem četl že se dá nějak udělat z původního centrál motorku.
Díky za odkazy a odpovědi
Corsa X10XE tříhrnek
Uživatelský avatar
romoli
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 279
Registrován: 22 čer 2009, 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Odskok

Příspěvek od romoli »

Lid, lidi.. Funkce hledat. Konkrétně třeba já to řešil ve členech na svém profilu :) ale abys neřekl..
http://www.levnealarmy.cz/eshop/central ... hella.html mi našel google za 2s :) při trošešikovnosti by to mělo stačit. Musíš si ale poradit s kabelama, jeden konec ukostřit třeba k motorku stěrače a pak ti stačí natahnout jen jeden plusovej kabel k tlačítku v kokpitu.

Jestli ti nefachá central motorek na odemknutí, sotva ho předěláš na odskok. Trošku tu narážíš na to, že nefunguje. Jestli to tedy dobře chápu.

Z motorku na centrál odskok udělat jde ale bude držet zavřenej pouze na jedné (prvné) poloze kufru, nemá sílu a ani délku táhla aby otevřel kufr (tedy u me neměl, někomu se to tu povedlo, ovšem se potýkal se zádrhelem, že musíš tlačítko odskoku držet a někdo jiný otevře kufr)
Každej šermíř na hovno, když nepřátel nerovno.
Odpovědět