konektor navíc?

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

konektor navíc?

Příspěvek od Pavča »

Corsa 1.6 16V 78KW. Mám to rozebraný kvůli výměně EGRu a jiných prkotin a našel jsem tam dvě "záhady". Jeden volný konektor a jednu zaslepenou hadičku od nějakého bazmeku,co nevím na co je. Umí někdo poradit? Ten konektor vychází z té plastové schránky a ta hadička je nejspíš nějaký podtlak,ale je zaslepená šroubkem.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

ta hadice by měla jít do nádrže a druhá do podtlaku sání pokud se neplatu
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pavča »

Přiznám se,že teď nevím jak tam byly všechny ty hadice na sání napojeny,až to budu dávat dohromady,tak zjistím. Ale mám tam ještě jednu volnou,je to taková ta tenká,plastová a ta vede z pr. blatníku -pravděpodobně z nádobky aktivního uhlí a taky není zapojená,nevím kam s ní. Abych nevypadal jak trotl,to není moje práce,to je nálezový stav,tak jak jsem dnes rozdělal.
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

Na tu to má bejt zapojený je to podtlak v nádrži
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pavča »

Dík za radu,zkusím,jak to půjde k sobě průměrově,ale má to logiku.
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

pujde to a logiku to má protože to tak je :D jen nwm kterej patří do sání je to na tom závyslí
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pavča »

D
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Příspěvek od knedlik »

az to budes davat dohromady tak to zjistis ja pripojil podtlak na brzby do vstrikovani a pak mi bylo divny ze mi jedna hadicka prebejva :oops:
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
Pavča
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2010, 10:52
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pavča »

Tak jsem pěkně nas.anej. Po dvou dnech usilovné práce je výsledek mizerný a navíc mě smrdí šíleně benzín. To bude někde pod lištou na vstřikách,bo jsem jeden měnil.To mělo sice pozitivní vliv na chod motoru(jede pěkně na čtyři),ale pořád škube při sešlápnutí. Vyměněn EGR se záslepkou,zkontrolován volnoběžný motorek(kupodivu nebyl moc zasrenej),spojeny dvě hadičky,které k sobě pasovaly(díky Tiger.s) a stále škube.Když se přidává velmi pomalu,tak je to v pořádku,pak to chytne druhej dech a letí to jak sfiňa.Ten krokáč jsem nezkoušel jak se hýbe,ale volnoběch to drží.Výměna pal. filtru(nevím,jak je starej)mě nepřijde jako zásadní,protože do otáček to jde,ale to cukání - dušení,to je hrůza.Když se mu přišlápne trochu prudčeji,tak je to jako že nemá bezín,nebo naopak až moc.No,má někdo ještě nějaký nápad? Kontrolka ECU nesvítí.
Odpovědět