radio Kenwood mi neudrží pamět...Čím to??

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
asaad
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2009, 16:32
Bydliště: Cesky Krumlov

radio Kenwood mi neudrží pamět...Čím to??

Příspěvek od asaad »

Čau lidi.Mám dotaz ohledně radia Kenwood KDC - W4527GY co jsem si nainstaloval do auta před pár dny.Problém je v tom,že když vytáhnu klíče ze zapalování tak radio ztratí paměť a všechno nastavení.Musel jsem použít tuto redukci ( http://auto-moto.nej-ceny.cz/37156/redu ... 16pin.html ) protože moje corsa má ISO konektory.Předchozí radio bylo na ISO.Viděl bych problém v té redukci,ale nevím jak řešit.Díky moc
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

Přehod si červenej drátek ze žlutým.
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
asaad
Příspěvky: 31
Registrován: 05 led 2009, 16:32
Bydliště: Cesky Krumlov

Příspěvek od asaad »

fajn.díky :wink: zkusim večer
bumbik
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2011, 23:35
Bydliště: Hájov 105
Kontaktovat uživatele:

mám

Příspěvek od bumbik »

mám stejný problém - ale opravdu nevím, jak to rádio vyndat - nevíte pls jak ho vytáhnout ven? mám nějaké kenwood rádio ... děkuji moc
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

muzes mi rict jaky ma smysl ptat se destkrat na jednu vec v ruznych tematech?? :evil:
bumbik
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2011, 23:35
Bydliště: Hájov 105
Kontaktovat uživatele:

no

Příspěvek od bumbik »

no jde o to, že když nedostanu odpověď v jednom zkouším to jinde, jsem zoufalý - promiň :-( známý mi dneska řekl, že prej autorádia jsou oříšek, prej vysunout ho je fakt mega problém ... no snad někdo napíše, jak se ten krám z corsy B vysunuje, nikde žádné imbus šroubky ani žádné západky jsem nenašel :-((( promiň, netušil jsem, že žádost o pomoc v zoufalosti ti tak vadí kámo :-) už mlčím
Uživatelský avatar
FizzBiker
Příspěvky: 142
Registrován: 06 pro 2010, 15:49
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FizzBiker »

nevadi mi to ale ptat se destekrat je kontraproduktivni a na spouste for je to treba za banana protoze pak je v tematech bordel atd... navic se treba ptas na vec ktera uz tu resena byla a kdyby jsi hledal nasel by jsi to... je tu obsahle tema o autoradiich kde se to resilo...

viz obecna pravidla internetovych for:

Odpovědi na dotazy na tomto foru jsou dobrovolné a proto nikdo není povinen na ně odpovídat. Odpovědi není dobré si vynucovat, protože pak se s největší pravděpodobností ani žádné odpovědi na svůj problém nedočkáte.

Neulehčujte si práci a nejdříve se pokuste najít odpověď na svůj dotaz v diskuzi. Většina problémů se zde už jistě řešila a úspěšně vyřešila. Povinností moderátorů není hledání odpovědí na tvůj problém, je to pouze na jejich dobré vůli. V případě, že se váš problém už někde řešil bude nově založené téma nejprve zamčeno a později smazáno úplně.
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

viewtopic.php?t=247&start=195&postdays= ... highlight=
Všechno máš tady,jak zapojení tak fotky těch kabelů tak i demontáž původního radia :wink:
bumbik
Příspěvky: 62
Registrován: 10 led 2011, 23:35
Bydliště: Hájov 105
Kontaktovat uživatele:

spraveno

Příspěvek od bumbik »

mockrát děkujiiiiiiii jste fantastičtí pánové :-) díky moc všem :-)
Odpovědět