brody - corsa C Z18XE GSi

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Pěkný :wink:
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Dneska dalsi kousek "tuningu" :-) Je to viditelnejsi, nez ten vcerejsi... Do cerno-sedeho interieru sem zvolil kombinaci cerne kuze a sede alcantry, vypada to docela pekne... Lip, nez ta originalni kozenka :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Fošna »

Pěkný. Nevim proč, ale víc by se mi tam líbila kombinace černý se zlatou :urcite?:
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

jj, o zlaty sem taky premyslel, ale nejak neni k sehnani... Jak kuze, tak alcantra... Pri vetsi snaze by asi byla, ale urco ne za takovou cenu, jako tohle :-) Takhle je to dobry a az dostuduju a zacnu pracovat, tak tam dam treba i neco lepsiho :-)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Hmmm, pěkná práce, jak to osvětlení tak ty návleky. :wink: :idea:
Corsa C 1.2i
Uživatelský avatar
Vasin
Příspěvky: 201
Registrován: 20 dub 2008, 11:48
Bydliště: Havířov

navleky

Příspěvek od Vasin »

Moc pekne :P ty navleky ja je mam taky objednane a cekam nez dojdou doufam ze mi to bude pasovta :roll:
Opel Corsa B 1,2i 33kW
Uživatelský avatar
kjuba
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 209
Registrován: 15 zář 2008, 11:07
Bydliště: Praha-Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kjuba »

super :potlesk:
ve vsem s tebou souhlasim,tohle vypada o 100% lip :wink:
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Dalsi ze serie mini tuningu :-) Dneska sem nasadil Bosh Aerotwin a musim rict, ze sem vubec necekal, ze to bude tak znat... Sklo je skutecne sestrene, ne jen ze to vodu rozmaze jak ty stare.. Na jejich obranu sice musim rict, ze to byly jeste originalni GM z vyroby, ale mely pul roku nove gumicky a stejne moc nestiraly... Takze spokojenost, muzu jen doporucit :-) Foto sem nedavam, asi kazdy uz videl :-)
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

Brody prosím až budeš někdy pod autem můžeš vyfotit to na obrázku jak je to tam udělaný. díky 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Ahoj. Fotku sem udelal, ale nemuzu ji ted najit. Kazdopadne je to privod vzduchu zepredu od narazniku, drzi to na sroubu, co je videt na tvojem obrazku a pak jeste vepredu na narazniku...
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brody »

Dlouho sem tu ted nebyl, to znamena, ze se na aute nic nedelalo :-) Ale ted sem si nechal precalounit predni dvere a koupil novy filtr. Fotky nekdy dodam :-)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brody - corsa C Z18XE GSi

Příspěvek od brody »

Zdravím. Mám otázečku :-) Odcházejí přední tlumiče a řeším dilema :-) Nejradši bych nedával zase gsi, jelikož sou akorát tvrdý a pro mě to žádný reálný přínos nemá... Jedině vím, kdy přejedu kdejakýho slimáka, protože auto vždycky nadskočí :-) Chci tam dát klasiku na corsu c, co se dávaly. A teď přijde ta otázka :-) Nebude to něčemu vadit? Jako jestli když budou měkčí, tak jestli nebudou narážet na dorazy? Teď když jedu a je nějaké větší zhoupnutí, tak dřu kola o podběhy, nebude to ještě horší? V dýlce by problém být neměl, gsi není nijak snížená oproti standardu. Díky.
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: brody - corsa C Z18XE GSi

Příspěvek od duskov »

Spis bude hodne zalezet na pruzinach. A co jsem se koukal, tak do GSI se davaly 11.65mm (s klimou)/11.59mm (bez klimy). A seriovky jsou 11.45/11.31. A btw jsou snizene (dle EPC). Takze vymenou tlumicu si nepomuzes. Tvrde to zustane. Jak vis, ze mas v haji tlumice? Nechal jsi si to zhoupnout? Taky jsem si myslel ze je mam v haji (vybava sport - taky snizene a tvrde jak prkno) a po otestovani jsem byl prekvapen - jsou tam jeste origo a nejhorsi kus byl na 82%.
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
Uživatelský avatar
brody
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 138
Registrován: 26 kvě 2008, 21:14
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: brody - corsa C Z18XE GSi

Příspěvek od brody »

Pružiny se musí měnit taky? Já bych dal jen tlumiče. No, koukal sem, že začínají tlumiče trochu týct, není to nějak hrozný, ale je tam vidět, že je to mastné... A penumatika je pěkně oskákaná, rozdíly až 2mm... Jetli jsou tlumiče stejný, tak tam dám ty normální. Měli by být stejný jako na 1.7dti... Zhoupnout sem to nechal, ale vloni. Tehdy byly všechny nad 70%. Jsou tam ještě origo...
Corsa C 1.8 16V GSi
Obrázek
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: brody - corsa C Z18XE GSi

Příspěvek od duskov »

Tak pokud chces mit podvozek ve stavu non-gsi corsy :-), tak musis menit i pruziny. Jinak tlumice tam jsou originalne taky jine (predpokladam, ze jsou kratsi). Pokud das normalni tlumice (pro bezny podvozek), tak by to zas tak vadit nemelo. Sice na to jsou rozdilne nazory, ale tlumic to asi zvladne bez problemu. Nemyslim si ale, ze auto bude vyrazne mekci a vyssi. Tlumic se zmackne dle pruziny.
Pokud ale tecou, tak to je pak jina. To uz budou asi v haji. Jinak celkem slusne ohlasy jsou na Kayaba tlumice.
Jestli skrtas o lemy, tak se spis podivej na velikost rafku a profil :-).
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
Odpovědět