TID displej - oprava

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Odpovědět
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

TID displej - oprava

Příspěvek od Co-RS-ák »

Zjistil jsem, že pokud máte třeba jen malinko uvolněnej konektor kterej je v TIDu, tid nefachčí, odzkoušeno to mám na třech! Stačí vzít pájku a být šikovnej, pořádně přimáčknout konektor k desce a připájet ( samozřejmě na straně obvodů ) . Ale dejte si pozor abyste si nenatrhli ten tištěnej spoj, je to pak práce zbytečně navíc a už to není tak jednoduchý. Dále, tištěný spoj musí komplet dobře sedět na desce, ale s tím už si asi poradíte. Snad jsem objevil Ameriku a už to zde nikde není :D :palacinky:

upraven nadpis. pdk
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Re: Pro všechny, kterým nejde TID

Příspěvek od Pepino »

Šikovnej a už teda běží ? jestli jo tak štestí že si nekoupil můj :D Dobrá práce :jj_good: :jj_good: Jinač já dnes rozchodil rádio jak mi nešlo :D
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pro všechny, kterým nejde TID

Příspěvek od Co-RS-ák »

No, jde mi jen od pulky datumu k hodinam coz mi vyhovuje :D mam tam spatnej kontakt v tom tistenym spoji...ale ten tvuj je rozdelen na tri casti, muj je v celku a standartne ukazuje ien datum a cas proto sme nikde nemohli najit to cidlo na teplotu :) A jak se tito povedlo, vcem to bylo??
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Re: Pro všechny, kterým nejde TID

Příspěvek od Pepino »

Nešel proud do paměti, šel jen do jednoho pinu a má jít do dvou tak jsem je secvakl takovou tou sponkou na dráty a už běží, ale budu to muset pořešit protože jak jde do rádia stálí proud tak mi v noci svítí i v zamčeným autě vstup na CD a tlačítko pro vyndání CD ještě nevím co s tím udělám, ale asi natáhnu vypínač :D Aha a proto jsme to nemohli najít to by jsme to hledali celý den :D
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pro všechny, kterým nejde TID

Příspěvek od Co-RS-ák »

mě rádio taky svítí pořád, tak vyndavám ten panel... btw. jak sme se bavili o tý teplotě, že mi jde sotva na 90°C ... jak sem odjel , tak na evropský byla fronta úplně od shora až dolů a jen se popojíždělo, tak koukám a najednou sem tam měl 100°C a pořád to lezlo :nervozni_nehty: tak sem si pustil topení naplno a konečně se objevila nějká možnost sjet z ní a už sem si to pelášil chladit :))
Uživatelský avatar
Pepino
Příspěvky: 230
Registrován: 18 dub 2008, 19:49
Bydliště: Praha - Západ, Horoměřice

Re: Pro všechny, kterým nejde TID

Příspěvek od Pepino »

A sepnul ti ventilator ? Ten by to mel v pohode zvladnout ochladit protoze kdyz jsem si menil chladicku tak jsem to dvakrat nechal vylezt az na sepnuti ventilatoru a ten sepnul tesne pod stovkou a nadherne to slezlo dolu . Ja kdyz jsem ji privezl tak mela vadne cidlo teploty v chladici a ventilator vubec nespinal tak jsem cidlo vymenil a uz spina a chladi jen budu muset vymenit ten termostat:)
Corsa B 1.4 (44kw/60hp) X14SZ r.v. 1996 Red & Black

Red & Black
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Pro všechny, kterým nejde TID

Příspěvek od Co-RS-ák »

Abych pravdu rekl, tak nevim, ale dneska jedu zas na evropskou, tak ne ze bych to chtel zkouset, ale mozna budu nucen ... ;)
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: TID displej - oprava

Příspěvek od duskov »

Zkusenost nemam, ale napada me - nemas stahnutou intenzitu podsvetleni :-)? Jinak prekontrolovat zapojeni konektoru v prepinaci svetel a zmeny intenzity podsvetleni, popr. i konektoru TIDu. Nemyslim si ale, ze by se mel nejaky kabel cvakat.
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
sretrm
Příspěvky: 8
Registrován: 23 úno 2009, 14:57
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: TID displej - oprava

Příspěvek od sretrm »

závadu jsem docílit toho,že jsem držel asi 5s oba čudlíky a začalo to vyblikávat , pak to znázornilo km/h a pak všechno co má na displeji svítit a pak to chcípne.
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: TID displej - oprava

Příspěvek od Co-RS-ák »

to zkusím, já mam fčí DID, ale v záloze mam polofčí TID, tak sem zvědavej, jestli se něco změní, protože na DIDu mi to nešlo :(
Odpovědět