Máte zkušenost s oleje-levne.com ?

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Máte zkušenost s oleje-levne.com ?

Příspěvek od Robin »

Ahoj, nakupoval jste tam už někdo? Jsou asi nejlevnější. Olej, který tam chci koupit je na netu od 160 do 360 kč, to je šílený rozdíl, tak se bojím, jestli někde nemají třeba falešný? Stává se to a nebo se bojím zbytečně?
Do teď jsem spokojeně kupoval u oleje-eshop.cz , ale protože budu kupovat do 3 aut, tak je znát každá desetikoruna :roll:
Vždy jsem kupoval na 2 výměny dopředu, poštovný je při větší útratě zdarma a hlavně to nemusím tak často řešit, včera mě ale někdo říkal, že i zabalený olej stárne a neměl by se skladovat déle, než 1 rok.
Nevíte, jak je to s expirací?
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

tak všechno má svoji životnost. Kámoš co dělá v servisu mi říkal, že mi dá vědět až budou načínat novej sud, že prej je to nejlepší.
z eshopů jsem zatím jen objednával aditiva do nafty a oleje tadyodsuď http://www.superoleje.cz/
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 409
Registrován: 28 led 2008, 13:51
Bydliště: Praha

Příspěvek od Robin »

Koupil jsem pár desítek litrů oleje do zásoby a olej přišel brzy a v pořádku.
Obchod tedy mohou doporučit.
Psal jsem do Castrolu a přišlo mě vyjádření, že oleje lze v pohodě skladovat až 10 let, když je v uzavřené origo pixle ;-)
Uživatelský avatar
juras
Příspěvky: 16
Registrován: 17 dub 2011, 09:23

Re: Máte zkušenost s oleje-levne.com ?

Příspěvek od juras »

Já nakupuji motorový olej GM/OPEL DEXOS2 5W-30 5L jsem spokojen dá se koupit možná i levněji na internetu
dám jsem odkaz kdyby měl někdo zájem.

Kód: Vybrat vše

http://www.autodily-prostejov.cz/motorove-oleje/motorovy-olej-gm-opel-dexos2-5w-30-5l.html
Odpovědět