CZmoud: Corsa B 1.0 12v S2000

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
CZmoud
Příspěvky: 3
Registrován: 05 lis 2012, 20:40
Bydliště: Praha

CZmoud: Corsa B 1.0 12v S2000

Příspěvek od CZmoud »

Nazdar Corsáci :D
Corsa3.jpg
Tak tohle je moje Corsa, koupil jsem jí 2.11.2012 takže se s ní pořád seznamuji :D
Je to rok 2000, má najeto pod 140.000Km, dále okna ve předu v elektrice, posilovač, centrál a to je asi všechno...

Koupil jsem jí i s zimákama, ale jedno guma byla nějaká vadná, tak jsme koupil 2 jiné stejného rozměru co jsem k tomu dostal. Ty pneu co k tomu byly jsou rozměru 155/80, tak jsem vzal automaticky stejný rozměr, ale tento rozměr není uveden v TP jako povolený, takže se to bude muset ještě nějak pořešit. Jestli znáte nějaké co možná nejjednodušší řešení budu rád (v lednu jdu na technickou).

Tak jsem dal k známemu připravit Corsu na zimu, stálo to 8500,- (přezutí gum, komplet brzdy, olej, chladící kapalina, fridex, zrcátko(které už není v barvě), nějaký čidlo nebo ventil oleje a možná ještě něco), no jako studenta mě to celkem zaskočilo + v létě mě asi čekají tlumiče a horní uložení.

Další fotky určitě časem přidám, tahle jen taková provizorní :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: CZmoud: Corsa B 1.0 12v S2000

Příspěvek od Gooder »

Vítám Tě tu,

to docela koukám na těch 8500Kč. Myslím si, že kdyby jsi si to dělal sám, tak Tě to vyjde o hodně míň. Jinak k těm pneu, takle dodatečně to už nedoděláš, musel by jsi mít typový list na ty kola a k plechům ho neseženeš. Jediné řešení je sehnat kola s rozměrem, které máš v TP. Budou tam myslím R13 145/80.

Odkud když tak jsi? :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
CZmoud
Příspěvky: 3
Registrován: 05 lis 2012, 20:40
Bydliště: Praha

Re: CZmoud: Corsa B 1.0 12v S2000

Příspěvek od CZmoud »

Bydlím v Praze na Letný
Odpovědět