Luxee Corsa C 1.0

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Co-RS-ák »

a bereš v potaz, že je to Céčko? ohledně cen.. každopádně, už bych tu kalkulaci nechal bejt, slečnu tím akorát naserete že jí někdo natáhnul a ona se těžko pude hádat když už to zaplatila...?
duskov
Příspěvky: 365
Registrován: 17 říj 2010, 12:14
Bydliště: Česká Třebová

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od duskov »

Strasne zalezi na tom guferu. Bez toho nema cenu se dohadovat nad kalkulaci cen. Jinak na veskere ukony a opravy se daji dohledat pocty potrebnych hodin. Asi bych si to nechal od servisu rozepsat.

Jinak pro info - nechaval jsem si cca rok zpet delat taky gufero (na klice, na strane prevodovky) a uz pri naceneni jsem jasne dostal informaci o tom, ze tam hlavni cast ceny dela prace = cca 8 hodin.
Opel Corsa C 1,7 DTi Sport, 2000
Obrázek
Uživatelský avatar
Luxee
Příspěvky: 9
Registrován: 18 dub 2012, 07:33
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Luxee »

Tak vám velice děkuji pánové :)

Měla jsem to v neorigo servisu a ještě ze známosti. Asi na tu známost u kalkulování ceny zapomněl, no. Jenže jak se vlastně takhle může člověk bránit? Když jsem to měla na jaře v tom prvním servisu, nedostala jsem doklad žádný, protože mi to dělal "načerno". Teď zase jen příjmový pokladní doklad a o výpis jsem si musela poprosit, ale neměl ho. Ještě jsem neměla čas se tam pro něj stavit. A hádám, že geometrii neudělali, když mám volant pootočený o cca 5°. Když jsem musela dát smarta do servisu, šlo to jen do origo, řekl mi předem, kolik to bude stát a dostala jsem krásnou fakturu. A hlavně to bylo uděláno v čase, na jakém jsme se domluvili. Tady mi řekl, že jim to zabere 2-3 dny, dala jsem jim to v sobotu, začli na tom dělat asi až v úterý a jela jsem si pro něj až v pátek odpoledne. Jako člověk by si vyskakoval, ale když jsem jenom hloupá ženská a on chytrý hora chlap, těžko se protestuje.
Mám asi smůlu na auta, na servisy a ... to třetí na tohle fórum nepatří :D

Ale děkuji všem, co se zapojili a jakkoliv odpověděli :)


Jo a k tomu, odkud ji mám - Břeclav teda není u Brna, ale ta paní v Brně dělá, to jo. Takže možné to možná je, ale kdyby ji měla tak často v servisu, asi by při prodeji nebrečela, ne? :)
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Co-RS-ák »

Břeclav je teda u Brna...rozhodně víc než u Prahy :D
no, takhle sem před rokem dal auto do servisu známeho... taky sem koukal na cenu jak puk..

s tím třetím se pleteš, to nás právě zajímá nejvíc, někteří by třeba dali přednost šroubům a maticím, ale ostatní normální určitě rádi uvítají změnu v tématu :)) takže se koukej rozpovídat, třeba pomůžeme i s "tím" :tuli:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Gooder »

No teda Petře, s tou Břeclaví jsi se vyjádřil jak Pražák, pro kterého nic jiného než Praha neexistuje a zbytek je pro něj prales :D
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Co-RS-ák »

cože, to jako proč? :D Je to asi 60km no, už je to dlouho co sem tam byl na závodech a když sme tam jeli tak mi to přišlo jako kousek :D
Uživatelský avatar
Luxee
Příspěvky: 9
Registrován: 18 dub 2012, 07:33
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Luxee »

Pokud to beres takhle, tak to uz muze ta Breclav byt i u Bratislavy :-) :-P

A co by vas jako jinak zajimalo? Ja myslela, ze tady se bavite jen o autech :-P
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Co-RS-ák »

tady se bavíme o problémech našich aut i problémech našich :))
áno, a například Praha neni zas tak daleko od New Yorku ve srovnání Praha x Saturn :))

klíďo se svěř :opilec:
Uživatelský avatar
Haniz
Příspěvky: 338
Registrován: 31 črc 2008, 22:49
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Haniz »

Chceme vidět foto majitelky Corsičky :banan:
Naposledy upravil(a) Haniz dne 14 pro 2012, 22:22, celkem upraveno 1 x.
Nenachčiješ proti větru :-D
Hanes
Příspěvky: 94
Registrován: 08 črc 2012, 11:34

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Hanes »

Jo souhlasím chceme foto majitelky corsy :D :D
Uživatelský avatar
Luxee
Příspěvky: 9
Registrován: 18 dub 2012, 07:33
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Luxee »

Vy přehlížíte mé příspěvky :) Fotka nebude, není na co koukat, máte google, najděte si rošťandy sami ;)

Jinak, už mám fakturu. Počet hodin si napsali 15. Počítali mi samořejmě i třeba litr oleje, či litr fridexu. Ceny za díly se mi zdají dobré, jen ta práce no. Geometrie samozřejmě provedena nebyla a vzhledem k vychýlení volantu hádám, že bych na ni asi měla, že? Asi teď padnou hloupé otázky, ale zrovna tohoto úkonu jsem ještě neměla možnost se zúčastnit. Provádějí ji ve všech servisech? Musím do origo servisu pro svou značku? A je to na dlouho? :)


A jinak mě momentálně trápí jen to, že moje corsa není rychlejší :D Jela jsem dnes za krásným golfem, který měl velice originální zadní světla, ovšem i velice rychlý odpich :D
Uživatelský avatar
shanti
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2011, 14:35
Bydliště: Brno

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od shanti »

No na geometrii by jsi měla jet, ani nemusíš do autorizovanýho servisu, stačí si nějakej servis v blízkosti bydliště vygooglit. Jinak cena geošky cca 500-1000,- jak kde .
C 1,0 12V
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Co-RS-ák »

posouzení nech na nás.. přehlížíme příspěvky, protože tam neni ta fotka :))

na geometrii můžeš kamkoliv , kde jí dělají, ale není to všude ;) cena asi tak jak říká shanti ;)
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Hgi »

Luxee píše:Vy přehlížíte mé příspěvky :) Fotka nebude, není na co koukat, máte google, najděte si rošťandy sami ;)
no ale my bysme Ti rádi zkontrolovali, jestli máš sama dobrou geometrií, difec, rozvor a tááákk ... :-D
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Soni
Příspěvky: 221
Registrován: 01 dub 2008, 16:07
Bydliště: Breclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Luxee Corsa C 1.0

Příspěvek od Soni »

Chlapi nebudte jak male decka.Furt remcate o foto. Toz jako breclavak bych rad vedel ktery smejd v servisu ti delal opravu. Ta cena je opravdu vysoka rad bych videl tu fakturu. Pokud nechces verejne jmenovat servis muzes napsat SZ.Mam servisi v BV projite takze uz vim co a jak.
Odpovědět