Fráňova jednadvojka

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Gooder »

Fráňa: Mám folii taky z Aukra, prvních pár měsíců byla bez problému. Teď se mi místy odlepuje a na některých místech zrovna dvakrát kvalitní už není.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Fráňa
Příspěvky: 63
Registrován: 12 srp 2012, 15:03

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Fráňa »

Folie je v poho,o tu strach nemám,mám jinej problém,jsem bez vody a vodu má v oleji... paráda,celá generálka motoru v pí.. :zed:
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od FatriX »

je to možné? dotahoval jsi hlavu po zahřátí?... zkus ji jen dotáhnout .)
Fráňa
Příspěvky: 63
Registrován: 12 srp 2012, 15:03

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Fráňa »

Tu jsem už víc nedotahoval,jen při skládání motoru... No,taky mě to napadlo to zkusit ještě dotáhnout,ale nechce se mi věřit,že by to takhle povolilo...
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od FatriX »

no prave typek jak sem skladal golfa mi rikal ze to mam po zahřátí znova dotáhnout že se to prý trošku povolí tak to zahřej na provozní teplotu a mohlo by byt ok :)
Fráňa
Příspěvky: 63
Registrován: 12 srp 2012, 15:03

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Fráňa »

No nevím,to se dělalo na starejch Škodovkách,tady těm motorům spíš praskaj hlavy :(
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od FatriX »

sudej ji a uvidíš...
Marek Sládek
Příspěvky: 185
Registrován: 19 kvě 2011, 19:48

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Marek Sládek »

Určitě souhlasím s tím, že nic nedotahovat. Hlava se dotáhne o předepsaný moment a pak o předepsaný úhel (předepsané úhly) je to na několikrát. Údaje bývají na kartonu s novým těsněním.
Mára.
Corsa C, 1,4/16V/66Kw (Z14XE)/Sport, LPG + FlashLube, sání Green, střešní okno, folie, Defend, leptané VIN, zaslepený EGR, Tempomat, výhřívané sedačky, okna+ zrcátka v ele., Op-Com + LPG Elpigaz diagn., 6,8l LPG / 100Km a jedna usmrcená laň.
Fráňa
Příspěvky: 63
Registrován: 12 srp 2012, 15:03

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Fráňa »

Vyřešeno, prasklá hlava. Nejvíc mě s..e,že musela už bejt prasklá,když jsem jí dával na GOčko a tlakovku,takže jsem zaplatil za GO prasklý hlavy s tím,že je OK a teď mám o zábavu postaráno :(
Pedros1
Příspěvky: 700
Registrován: 31 črc 2012, 08:44
Bydliště: Olšina u Mnichova Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od Pedros1 »

Chtěl bych se zeptat jak ta folie šla lepit? Nebo měl si nějaká bublinky? Jak ses jich zbavil, jak si lepil např dveře okolo oken? Jedním kusem nebo to máš nějak nastavovaný? :D Díky. :) Dyštak můžeš napsat SZ. Děkuju. :)
Uživatelský avatar
JurdaMichall
Příspěvky: 52
Registrován: 25 zář 2012, 20:19
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Fráňova jednadvojka

Příspěvek od JurdaMichall »

Jestli chcete někdo lepit na auto levnou fólii s aukra tak můžu dát fotku jak vypadá po půl roce na autě které stojí venku. S odlepovanim není problém, lepil jsem sám a ani bublinka.Ve fólii jsou kanalky kterými ujde vzduch. Ale hrozně bledne. Z červené je za půl roku skoro růžová.
Odpovědět