lehká úvaha o ceně corsy

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Odpovědět
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od knedlik »

tak jak tu obcas prochazim nove profily stale vice premyslim kolik bych tak dostal za corsu mamina kdyz ji v roce 2000 kupovala jako 5 let starou tak po reklamaci (spatnej motor) byla cena 99 tkc najeto mela 25 tkm ted po letech ma najeto 110 tkm a na 95 tkm byl komplet delanej motor a celej podvozek i s brzdama vsechno meyle nejvetsi pecka je castecne pozinkovana kasle tak co jakou ma cenu? :D
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od Gooder »

Nebude lepší si ji nechat a dojezdit ji? Já si myslím, že Corsa už má své období prodeje za sebou :) Když se podíváš na inzeráty, tak většinou se prodávají mezi 13-20tisíci. Tu práci, co jsi na tom udělal u nás nikdo neocení. Co to má za výbavu, motor atp? ;)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
knedlik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 741
Registrován: 04 úno 2009, 09:38
Bydliště: u liberce

Re: lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od knedlik »

hele vim a asi ji neprodam, nicmene jen mi tu stoji (v garazi) a tak 2-3x rocne se s ni projedu :roll: , vybava je to sport nikdy jsem to nepochopil jak mohli dat k motoru C12NZ interier z 1.4 16v sport jestli pamatujes na tu tigrovu tak ten tam ten interier mel taky
corsa B c12nz sport, zběsilých 45PS + KN filter ;-D
astra F x17dtl + IC-75PS, astra F 1.7 tds combi německo-japonskej pracant- zůstaly v rodině;;
astra G 1.7 DTi-ex; astra H caravan 1.7 cdti-ex;
GIV kombík TDI-PD, Honda VTR 1000 Firestorm V2 90°
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od Hgi »

Víc jak 20K za ní nedostaneš, ani kdyby měla najeto 10tkm... I když ji máš v super stavu, tak to stejně nikdo neocení, protože to je stará plečka (bez urážky). Vrážet peníze dnes do jakýhokoliv auta jsou vyloženě utopený peníze.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od MAMBO »

Tak mě napadlo, dá se zjistit kde bylo auto vyrobeno ve které fabrice? Jestli třeba v něměcku nebo tady někde, nebo v rumunsku :mrgreen: Ale asi v tom nebude rozdíl. Se zeptám v oplu až tam omylem zajdu někdy.
Corsa B 1.0 5 dveř
Benda
Příspěvky: 60
Registrován: 20 kvě 2013, 19:37

Re: lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od Benda »

Měli jsme corsu B červenou pětidveř, stála deset let v suchu ve stodole, najeto 56000km. Před týdnem jsme ji prodali za 25 tisíc. Jízda v ní jako v novym autě. Motor 1.4 8v. Majitelka je spokojená.
Uživatelský avatar
Vašátor
Příspěvky: 188
Registrován: 05 čer 2007, 23:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: lehká úvaha o ceně corsy

Příspěvek od Vašátor »

Pěkná Corsa v takřka TOP stavu má cenu okolo 25 000kč (podle výbavy), kupce si zajisté najde. Corsy, co se prodávají okolo 10-15 000kč jsou již většinou na práci, načež do nich desítka padne jako vyšitá.
Já před měsícem a půl pořídil Corsu B 1.0 12V 100 edition, rok 99 (00), 3-dveř, s najetými 150 000km, 4x airbag, posilovač řízení, ABS, klima, šíbr, tažný, zánovní přední brzdy, stav karoserie slušný. Dal jsem za ni 10 000kč, EKO již zaplaceno. Ovšem byla bez STK (kterou až na vyteklé zadní brzdy prošla bez ztráty kytičky), servis zanedbaný, olej přejetý, pneu na vyhození ... pro běžného uživatele je lepší si připlatit a koupit něco po servisu, se sadou zimních pneu a v libovém stavu. Já si však vše potřebné udělal sám, takže jsem spokojený. 8)
Corsa B 1.0 12V r.v.98 ..... Corsa B 1.0 12V 100edition ..... VAZ 2101 r.v.78 ..... VAZ 2103 r.v.73 ..... Triumph GT6 mkIII r.v.73 ..... Tři sestry <III> Lada gang
http://www.classic-oldtimer.cz
Odpovědět