Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Tado
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2013, 09:14
Bydliště: Český Těšín

Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od Tado »

Tak konečně přidávám svojí Corsu C 1.3 CDTI. Koupil jsem jí před pár týdny. Dovoz z Itálie.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tado
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2013, 09:14
Bydliště: Český Těšín

Re: Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od Tado »

V sobotu plánuji výměnu oleje, olejového filtru, kabinového a vzduchového filtru, takže bude o zábavu postaráno.
V plánu jsou ještě stěrače jak přední tak zadní a nové gumy. Musím taky opravit přední stěrače ( občas se zasekávají uprostřed okna), koupit jednu trysku ostřikovače, která mi chybí a kouknout se na zadní ostřikovač, který nechce stříkat :-)
Tado
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2013, 09:14
Bydliště: Český Těšín

Re: Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od Tado »

Takže všechno co jsem napsal výše je hotovo :-) auto šlape jak má, akorát v úterý dávám opravovat klimatizaci, do které mi nejde elektřina :-).. no hlavně, že mi jí naplnili :-))
Uživatelský avatar
ekr
Příspěvky: 27
Registrován: 05 črc 2011, 07:48

Re: Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od ekr »

Ty ostřikovače si mohl koupit z insignie když už si to měnil dělá to pěkný rozprach a ne jen klasické čurky.
Jdou zaměnit u novotného za ně chtěli necelé 3 kilča.
Tak ať ti slouží k tvé spokojenosti hodně kilometrů.
Tado
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2013, 09:14
Bydliště: Český Těšín

Re: Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od Tado »

Ostřikovače jsem si dovezl zrovna dneska :-) vyměním je v sobotu, jak na to budu mít čas :-)
Uživatelský avatar
ekr
Příspěvky: 27
Registrován: 05 črc 2011, 07:48

Re: Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od ekr »

Tado píše:Ostřikovače jsem si dovezl zrovna dneska :-) vyměním je v sobotu, jak na to budu mít čas :-)

Tak jak, proběhla už výměna ostřikovačů ? jak to šlo , musel si jej po výměně seřizovat nebo stříkaly hned tam kam mají.
Tado
Příspěvky: 36
Registrován: 14 bře 2013, 09:14
Bydliště: Český Těšín

Re: Tado -> Corsa C 1.3 CDTI

Příspěvek od Tado »

no...celkem jsem se s těma ostřikama trápil...když jsem je vyměnil..tak stříkaly úplně dolů...Neměl jsem nástroj na seřízení...byly nějaké tuhé, tak jsem je nechtěl rozjebat. Auto jsem hodil vedle práce do servisu ke známým..a ti mi je "zeštelovali" sice stříkají výš...ale jsou rozjebané..jak je páčili nějakým šroubovákem..:-/
Odpovědět