ZTRACENE KLICE

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Hgi »

neumím si to teď představit, jak tam ty šrouby jsou situovaný, ale určitě by to šlo odvrtat, což je rozumnější řešení, než vařit něco v interieru. Třeba by šla nějak odmontovat celá přiruba se zapalováním. Ale to jsem nikdy nedělal, takže nevím, jak to je přesně udělaný.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od petanek192 »

Kolardo ze te ta mama radeji nepolkla :jj_good:
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

hgi to by musel sundat celou řídící tyč i s pedálama aby to celý dostal ven a to je fakt na vomrsk když nechceš sundavat palubku takže opravdu radši odvrtat a nebo nešla by do toho udělat drážka jak na plochej šroubovák a pak to vyšroubovat? :-) :-) :-)

edit: jednodušší by bylo kdyby si ty šrouby vyfotil v jakym je máš stavu aby se pak dalo vymejšlet co dál :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Hgi »

jojo uznávám, bylo by to na palici to celý rozebírat... ale ... furt lepší jak mít dojebanej komplet interiér od COčka... já už to totiž znám :-D všude to člověk zakryje a tam kde si myslí, že to nedoprskne, tak tam to má dojebaný. Takže já jsem zastánce zdlouhavé, ale pečlivé práce.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

ty si hrozne chytry myslis ze to me nenapadlo ale je to nesmysl tam neco vařit to už radeji odvrtam a mam to to same. Ja myslel nejaky trochu rozumnejsi napad nez varit v aute nebo vrtat ale asi nic jineho nezbyde a jeste jedna otazka kdyz vymenim Řidici Jednotku tak auto pojede nebo se to cele prenastavi ?? asi by jet melo ne ??
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

když budeš mít i novej immo a správný klíče k němu tak ti to pojede v cajku :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Hgi »

nebo odblokovat řídící jednotku... :) kdyby někdo potřeboval, umíme :)
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

což je ta jednodušší verze :-) :-D
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

tak mam takove info........od kamose mam celou tu tyč od volantu ke kloubu, spinaci skrin immo i klice nanecisto sem to zapojil do toho druheho zapalovani ale nechytlo to ani s 1 klicem jen zapl a chcipl a blikal motor takze asi immo ale nevim co snim vse bylo zapojeno a mu to normalne jelo tak nevim cim by to mohlo byt a navic automechanik rikal ze by to normalne melo jet ze ŘJ stim nema nic spolecneho v podstate tak nevim jeslti ji menit mam skusit nebo ne... v tuhle chviili me nic jineho bohuzel nenapada poradte kdyztak ty šrouby jsou nahovno rikal ze jednoduši je to cele vyndat a prehodit toje tedka jedno kdytak zitra bych vyfotil


nemate nekdo FB kdo tomu opravdu rozumi?? kdyby mi nekdo ttrochu proadil a pomohl urcite bych si toho velice cenil kdyztak mi ho hodte do SZ pokud nechcete veřejně
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

jo jeste teda pokud je imobilizer ta krabička pod tym kroužkem u toho zapalovani kam strkam klic
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

nepude ti to protoze nemas sparovanej
immo s ridici jednotkou takze k ty tyci,skrince a klici bys potreboval bud jeste rj od toho a nebo jak psal hgi vypnout immo v rj :-) :-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Gooder »

Musíš mít i jednotku, jinak to nenastartuješ. To co řekl mechanik je blbost. Ať Ti ji ten Tvůj kamarád půjčí, vyměnit je, to je otázka pár minut.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

ja ji mam jen ji tam nedaval bo jsem myslel ze to je teda blbost zitra ji prehodim a uvidime a nebude sitm zadny problem stim autem jo ? viim ze pak musim na diagnostiku ale aby mi to cele auto neoddelalo
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

neboj se nemusíš ani na diag. protože protokoly se smažou tim že je bez proudu a ta jednotka se za pár minut srovná protože dostane nový data ;-) :-) :-) takže se neboj s autem ti to vůbec nic neudělá :-) ;-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

ok odpoledne skusim vymenit a kdyztak dam vedet jestli funguje nebo ne :D zatim diky
Odpovědět