Corsa D - na motoru stopy po kuně

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
pernmi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2014, 21:00

Corsa D - na motoru stopy po kuně

Příspěvek od pernmi »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda máte taky problém, který já mívám často, pokaždé, co se dívám na motor, najdu stopy po kuně, zvlášť jakoby si dělala pelech na mém krytu motoru..nevíte jak se jí zbavit? Sousedi říkají, že každou noc se kolem aut potuluje a jelikož máme asi necelé dva km les, možná něco přes kilometr..je to dost pravděpodobné. Sousedům chodila i na kuřata nebo vejce. Chtěl bych se té mršky zbavit jednou pro vždy. Nechci riskovat, že mi něco v motorovém prostoru překouše a neodjedu, nebo mi zajistí závadu, na které se servisáci finančně vyřádí.

Díky za rady.
Uživatelský avatar
Snehurka324
Příspěvky: 16
Registrován: 13 říj 2012, 14:09
Bydliště: Nymburk

Re: Corsa D - na motoru stopy po kuně

Příspěvek od Snehurka324 »

Jsou spreje proti kunám nastříkáš to na to a jdou od toho obloukem nebo se dá použít naftalen bohužel se už přestal vyrábět, ale někde ho ještě maj
pernmi
Příspěvky: 17
Registrován: 29 led 2014, 21:00

Re: Corsa D - na motoru stopy po kuně

Příspěvek od pernmi »

Spreje proti kunám jsem použil, ale nepomohlo to...jen doufám, že to ta kuna je, já osobně jsem ji neviděl se motat kolem auta...ale potkan by tam snad třeba nevlez... :?
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Corsa D - na motoru stopy po kuně

Příspěvek od Havli »

Mě se osvědčila ta závěsná vůně do hajzlu, od tý doby je pokoj :-) normálně zavěsit na trubku třeba od klimi nebo serva a pomohlo to
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět