Airbag kroužek do volantu - cena?

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
cross
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2008, 21:46

Airbag kroužek do volantu - cena?

Příspěvek od cross »

Zdravím,
naši si pořídili novou Corsu a já se mám rozhodnout, jestli chci nechat naši bývalou - 1.2 Twinport, r. v. 2005.
Je třeba vyměnit střední tlumič výfuku, pak jeden kloub, který klepe (btw. je možné, aby špatný přední kloub při brždění občas kopal zpět do pedálu?). U toho jsem si ceny zhruba našel (chci originální díly).

Ale nepodařilo se mi najít nic o airbagu - v servisu říkali, že někdy svítí kontrolka Airbagu kvůli porušeným drátům pod sedačkou, když se často posouvá, ale někdy to bývá taky nějaký kroužek ve volantu. Nevíte, kolik to stojí? Do oprav bych chtěl dát max 15k.

Ještě nám svítí kontrolka "motoru" (nevzpomenu si teď na její název). Ta nám svítí už nějaký ten rok, jednu dobu ztrácelo auto výkon, než se zahřálo (ani z mírného kopečka nechtělo jet). Do oprav jsme vrazili snad 30k, ale kontrolka se vždycky rozsvítila znovu. Takže u toho chci pouze doufat, že to nebude nic znamenat (bylo to v několika servisech a nikde nepřišli na to, proč to je, až pak v Polsku, kde vyměnili nějaký díl zřejmě a od té doby nebyl problém s výkonem, ale kontrolka se opět rožla).

Díky.
Odpovědět