dení svícení.

2000-2006

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
lubos339
Příspěvky: 15
Registrován: 06 říj 2014, 20:04

dení svícení.

Příspěvek od lubos339 »

Nemáte někdo nafocené svěrla deního svícení chci je tam dát ale nevím kam je namontovat.Corsa C 1.0
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: dení svícení.

Příspěvek od Korrpi »

zde máš návod, který se řídí zákonem :wink:

Obrázek
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Lakai
Příspěvky: 203
Registrován: 03 čer 2012, 16:25

Re: dení svícení.

Příspěvek od Lakai »

ja budu davat denni sviceni do otvoru pro mlhoveky.
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: dení svícení.

Příspěvek od Gooder »

Snad to ještě má smysl, aby si EU zase neumanula, že to zvyšuje spotřebu a nemá moc efekt, že to zruší(třeba Rakousko povinnost zrušilo) :) Já to taky zvažoval, ale nakonec jsem si to rozmyslel, dodělávané se mi nelíbí :D

Upřímně bych to třeba nechal až po zimě. V těchto měsících si myslím, že je lepší svítit normálními světly. A jsou i dementi, kteří svítí i za šera, případně ve 4 ráno, denním svícením :znicit:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Uživatelský avatar
MAMBO
Příspěvky: 504
Registrován: 10 čer 2010, 23:06
Bydliště: Ostrava

Re: dení svícení.

Příspěvek od MAMBO »

Tež si s tím hraju kam to dát...
Corsa B 1.0 5 dveř
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: dení svícení.

Příspěvek od dubi »

Gooder: A nejlepší je, když toho dementa potkáš v 5 ráno v zatáčce na sjezdu na most, kde jede 50, protože v tý mlze toho moc nevidí. :roll: Za to bych bral papíry...
Jinak se mi to taky nelíbí, maximálně místo mlhovek, ale to už bych si radši dodělal mlhy, než to svícení :D
Obrázek
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: dení svícení.

Příspěvek od Gooder »

Na stará auta toho moc nevymyslíme, kam to dát, max místo mlhovek, aby to nevypadalo divně :)
Upřímně moc přínos předních mlhovek nevidím. Nikdy mi nepřišlo, že bych díky nim viděl víc :lol:
Ale experty se svícením potkávám častěji a častěji. Měsíc zpět jsem jel do školy do Brna a v Praze v půl páté ráno jeden jel jen na přední mlhovky, větší expert byl pak o 10 minut později na D1, jel na parkovačky. Dneska v šest ráno cestou domů jsem v Praze potkal Mondeo, které jelo pravděpodobně na parkovačky, protože vzadu svítilo, ale vpředu mělo asi prasklé obě žárovky :nervi!:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Odpovědět