Corsa C - 1.7CDTI - nefunkčná diagnostika

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Janko Hraško
Příspěvky: 2
Registrován: 06 pro 2018, 16:02

Corsa C - 1.7CDTI - nefunkčná diagnostika

Příspěvek od Janko Hraško »

Čaute, chcel by som sa spýtať, má niekto schému od corsy C v prevedení 1.7CDTI? Mám problém v tom, že mi prestala fungovať diagnostika cez OBD konektor. K rozobratiu konektora vo vozidle som sa ešte nedostal, ale uvažujem však nad inou príčinou... v poslednej dobe mám neznámu poruchu, ktorú som týmto chcel diagnostikovať. Dosť sa mi trasie motor, a trhá počas akceleracie..cchel som to diagnostikovať, avšak diagnostika hlási nemožnosť spojiť sa s vozidlom. Vychádzam z mojej predstavy o tom, že diagnostika je cez CAN rozhranie spojená so všetkými riadiacimi jednotkami..preto ma naopadlo, či nemôže byť CAN vodič ku riadiacej jednotke motora - ktorá je na umiestnená na motore niekde v káblovom zväzku poškodená. Rád by som to premeral, no nemôžem sa dostať ku schéme, kde by bol tento diagnosticky interface vyznaceny. Mám knihu od Etzolda - Jak na to Opel corsa C, avšak v schémach pripojenia riadiacich jednotiek motora som Diagnostic interface nenašiel.

Vopred vďaka za každú radu:)
Janko Hraško
Příspěvky: 2
Registrován: 06 pro 2018, 16:02

Re: Corsa C - 1.7CDTI - nefunkčná diagnostika

Příspěvek od Janko Hraško »

Žiadne nápady?
milosh
Administrátoři
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2014, 19:42

Re: Corsa C - 1.7CDTI - nefunkčná diagnostika

Příspěvek od milosh »

SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět