Lelek 007-Corsa D

2006-2014

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Lelek 007
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2008, 23:07
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Lelek 007-Corsa D

Příspěvek od Lelek 007 »

Zdravím všechny majitele vozů Corsa všech řad. Jsem čekatel na Corsu "D", snad začátkem srpna. Ve výbavě Enjoy a tomu něco navíc, 5ti dvířko, v metalíze "Modrá Air". Stávající auto - Renault Mégane 1,6i. Tak jsem zvědavý na změnu a doufám, že se tady něco zajímavého dovím.
P.S. Kde se Corsy vyrábějí? Mě v prodejně řekli, že ve Španělsku. Já myslel že v Německu.
Lelek 007 :D
Edit:Přesunuto do členů,založen profil.Havli
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Lelek>> Tak tě tu vítám,až auto dorazí tak nahod fotky a první dojmy,páč déčko nás dost zajímá. Co budeš mít za motorizaci a výbavu :?:
Pak to hod sem,do svého profilu :wink:
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

jo Corsy se vyrábí ve Španělsku
(moje mamka si taky kupuje tu novó Corsu 1,4 16V Cosmo) je v plný palbě, takže je výborná, a navic je tam hrozně moc místa aj vzadu!!!!!!
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Tak to je super... další "déčák ;o)

mno čím víc majitelů "D" tím víc se toho tu dozvíte.. klub si dělaj členové pro sebe :wink:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

To Kalda: A nejen tam. I v rajchu, tam co warťasy pocházejí a ještě i v nějakých zadelovicích v Portugalsku.
To Lelek: Přeju ti brzký dodání, ať nedopadneš jak můj soused....
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Lelek 007
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2008, 23:07
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Příspěvek od Lelek 007 »

Díky, dle prodejce by ji měli dodat v srpnu, ale oni to asi moc neovlivní....je mnoho věcí mezi nebem a zemí (a mezi Kolínem a Zaragozou). Takže na dovolenou odjíždíme ještě v Méganu a po dovolený bude obměna vozového parku. Ikdyž na Mégana nedám dopustit, slouží stále věrně. Ještě k té výbavě, mám objednanou metalízu Air blue, výbavu Enjoy a k tomu v akci klima, mlhovky a rádio CD30MP3. Pak vyhřívaný zrcátka a denní svícení. Motor 1,2 16V 80k. Tak a teď už jen čekat.
Lelek 007
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

A ukazoval ti prodejce,jakou tam budeš mít rezervu-nerezervu???
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Lelek 007
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2008, 23:07
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Příspěvek od Lelek 007 »

V technickém popisu je uvedeno "plnohodnotná ocelová rezerva". Podle mne je to fyzicky stejné kolo, jako je na voze. Ve vyšší výbavě, GSi a OPC, má jen sadu na opravu pneumatik. Takže jsem se vlastně s prodejcem o rezervě ani nebavil.
Edit I. Lelek. A jakou teda rezervu máš Ty? Dle krytů na kolech máš taky výbavu Enjoy.
Edit II. Lelek. Dle fotek Tvého autíčka soudím, že máš ve výbavě FlexFix na kola, proto ta rezerva/nerezerva kvůli místu pod podlahou kufru.
Lelek 007
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

No jóóó,vidíš,to mě vůbec nenapadlo,že ten kompresor tam mám kvůli tomu flexi-fixu. Ale je to paráda. Jsou k němu i různý přechodky,takže si s tím nafoukneš kolo,míč,člun atd. A tlačí přes 6 atm.
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Nahod foto corsy D :)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

Dyk je vyfocená. Mrkni pořádně v "členech"
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No ja tady koukam a nic nesebral mi zas nekdo nejaky oprvneni tady to je k pos*** pomupgradu modreratoru a vsho uz nemuzu skoro nic, no neresim to, ale aspon kdyby ste cloveka informovali :wink: :!:
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Berry - neboj, nikdo Ti nic nesebral... na Mulaha jsi se už do členů díval a Lolek jí bude mít až koncem srpna, tak nemůže nahodit foto :wink: stačí číst
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Lelek 007
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2008, 23:07
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Příspěvek od Lelek 007 »

Tak, tak Berry, já jsem zatím Corsista teoretik! :D
Lelek 007
Příspěvky: 13
Registrován: 26 čer 2008, 23:07
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Příspěvek od Lelek 007 »

Jak jsem slíbil, tak činím. Nového Oplíka jsem 16.8. dovezl a tak tu umisťuji pár slíbených fotek. Zatím hlavně pročítám manuál jak a co nastavit a jak si provést nastavení ovládání různých věcí dle svojích představ. Dnes mám před sebou první delší jízdu, tak uvidím jaké budou dojmy. Pro ty co mají Corsu objednanou - já čekal dva měsíce a doba čekání je podle mne závislá na tom, co máte přiobjednané navíc. To se čeká 3 měsíce i více.
Zdraví Lelek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil(a) Lelek 007 dne 19 srp 2008, 11:37, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět