Nejdou reproduktory, čím to?

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
carodejkaxxx
Příspěvky: 1
Registrován: 03 úno 2009, 16:28
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Nejdou reproduktory, čím to?

Příspěvek od carodejkaxxx »

zdravím...chtěla jsem se zeptat,nenapadá někoho proč mi z ničeho nic přestaly jít repráky u Opel Corsa 1,2 I city?rádio se pustí,kazeta se přetáčí a když sem se dívala na připojení k reprákům tak tam problém nebyl.snad leda že by se něco stalo ze zadní strany rádia,ale nenapadá mě jak se k tomu dostat.

edit: přesunuto do správné sekce - upraven název - kvůli dohledatelnosti ... bloud
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jak to popisuješ vypadá to na dvě věci:

1) špatný kontakt - např. vypadly ti dráty z isokonetoru z rádia (ze zadu) či se přerušily někde "na cestě k reproduktorům

2) odpálila jsi reproduktory (měla jsi je moc hlasitě, či se k nim dostalo víc šťávy než snesly, zkrat a pod)

3) umřelo ti rádio


řešením je - zkus jestli ti hraje jiný reproduktor (od někoho si půjčit funkční) - pokud ano, je to reprákama, pokud ne padá v úvahu bod 1 či 2... zase - pokud zkusíš jiný rádio, zjistíš jestli je to trojkou či jedničkou.. apod...


jinak rádio se vyndavá pomocí tzv. vytahováků - speciální "dráty"... už je to tu popsáno ve spoustě témat, zkus pohledat ;o)

hodně štěstí
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Buseš muset trochu začarovat,čarodějko :lol: :lol: Zkus vyndat to origo rádio,je to trochu pakárna ale jde to. pak zkontroluj vzadu ISO konektor :wink: No a pak jak píše Bloud,zkoušet a zkoušet.
Ty repro ani nešumej :?:
Návod na demontáž radia
Odpovědět