V.I.P.

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

V.I.P.

Příspěvek od Havli »

Tak manual na Corsu C je na světě a ozvali se někteří že Honz@ by za to zasloužil bejt klubák. Naskenovat tu knížku musí bejt mrsk.
Už jsme to tu jednou načali,že by se mohlo udělat hodnocení zasloužilejch členů. Ale oddělil bych je od platících>tzn. žádný výhody(zdravý jádro atd.), jen zvýraznit barvou nicku ,že přispěli jinak než finančně :wink:
Viděl bych to na Honz@ za to C ,Shuma kterej skenoval B, Pepexe kterej nezaplatí ale radí o sto šest, atd.
A pak lidi co Corsu už nemaj,ale chodí sem dál>Berry,MikeMad,atd
Udělat jim nick třeba modrej a V.I.P. :wink:
Je to pouze nápad :idea: :!:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Zdravím Havli ;o)

vím co myslíš a souhlasím s tím... akorát tyto co pomáhají bych dal raději do sekce Klubáci, protože a do sekce o platbách bych místo toho kolik zaplatili dal -čestná hodnost, či něco podobného - klidně bych jim otevřel i zdravé jádro, čím víc klubáků tím líp.... to samé bych pak čestnýma klubákama udělal lidi, co budou pomáhat při grafice na nových webech (ba-djjour, hosak, a pod.... ;o) )

a co se týče těch co corsu už nemají, bych udělal nějaké pojmenování (které by také vidělo "zdravé jádro") např. "Čestný člen", či "Zasloužilý člen"... přesně jak říkáš a hodil bych tam prostě bývalé klubáky, co už nemají corsu...

Jinak s tím naskenovaným PDF pozor... dle zákona je to trestný čin a forum by z toho mohlo mít problém..proto bych navrhoval všechny tyto "skeny" přehodit do "zdravého jádra" - a taky ať maj alespoň klubáci nějakou výhodu... popřípadě, když to bude někdo hodně shánět mu poslat link přes SZ...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Přesunul jsem knížku JNT - B do zdravého jádra. :wink: Link na Céčko zůstáva u Honz@ a ten dává link Céčkařům do SZ
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Tedy kluci, vy jste se nějak rozjeli. Ale máte naprostou pravdu... Nějaké takové značení (hodnosti) co tu uvádíte by to chtělo udělat. Přece jen CC už není v plenkách a stal se dost známí (podle toho co slýchávám).

P.S: Jinak jste mi připomněli, že jsem ještě nezaplatil příspěvek. Ale mam problém s tím kam poslat peníze.
Corsa C 1.2i
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak co jsem si psal s Bloudem, měli by jsme tedy zvýhodnit některé členy za zásluhy pro CC :wink:
Každej at napíše své kandidáty a dáme to nějak dokupy.
takže já navrhuju
Pepex je schopnej kdykoli poradit
Paluš to samý
Okura radí ohledně elektroniky
Pdk zástupce Ačkařů,kterej taky ví o co go a poradí
Honz@ za tu knížku JNT-C , navrhli ho Céčkaři
Ozzy čestnej člen,za to jak udělal kozu,i když jí pak střelil
Erik No coment :lol: :lol:
možná ještě MaraA4 za ty ceny ,za který nám nechá věci na tuning :wink:
Tak co vy,koho navrhnete :?:
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

havli ja bych to videl uplne stejne :wink:
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Nevím koho ještě přidat... :D
Corsa C 1.2i
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak ještě navrhněte týpky za tu grafiku,páč já se v tom vůbec neorientuju,tak asi Bloud >ten ví kdo tomu hoví a mohl by pomoct :wink:
Ještě bych dodal Shuma,už sem moc nechodí ale scenoval JNT-B a nedávno mi hodil link na aktualizaci :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno za grafiku jsou adepti DUB, BA_DJJOUR a HOSÁK.. ale s tím bych ještě počkal až budeme mít nový stránky a kdo se k tomu fakt postaví čelem..

Jinak Havli s Tvým seznamem souhlasím... jen bych ty "čestné funkce" uděloval opravdu sporadicky.. např členům co nemaj corsu tak bych udělal vlastní kategorii.. kam bych pak šoupnul Ozzyho, třeba Berryho, Paola, pod.

Dále Máru bych taky nejmenoval - jen tu prodává díly nic víc.

S Honz@ a Shuma - kvůli skenům souhlasím

Erik, Paluš, Pepex - souhlasím.. jsou to odborníci

Okura - nějak si ho nepamatuji.. není to ten co generuje kody rádií? jestli ano tak s tím souhlasím ;o)

PDK... nejraději bych ho tam měl taky.... mám ho rád a je to strašně fajn človíček, ale neměli bychom tyto hodnosti utvářet jen z toho kdo je nám sympatický a kdo ne... měli bychom být nestraní... na druhou stranu nám slíbil PDK že až budou nové stránky tak zajistí články z Tuning.cz... tak bych mu to dal pak


takže co vy na to??
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Souhlas s Bloudem :wink:
okura dělá ty radia,zatím pomohl každýmu kdo poslal kod,navíc se orientuje v diagnostice závad,i tam dokáže poradit. A hlavně sem chodí :lol: :lol:
Experti jsou jasný,bejvalý corsaři taky.
Je fakt že Mára by byl V.I.P. na každym foru,páč prodává všude :lol: :lol: tak to nic.
Pdk>uvidíme,navrhnul jsem ho protože to Ačko rozebral do mrtě a umí poradit,ale záleží na vás,nikoho nebudu prosazovat násilím :lol:
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

tak snad ještě bloud jako zakladatel CC ne ?
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Vaneon> No Bloud je admin,ale jde o lidi co nemaj barevnej nick,a přispívají jinak než finančně. :wink: Radama,scenama, návrhama atd.
vaneon
Moderátor
Příspěvky: 613
Registrován: 07 črc 2007, 15:37
Bydliště: Luka nad Jihlavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaneon »

tak jasně no .. :-(
Vaneon Opel Corsa B 1.0 12V 5dv. červená ...
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak lidi co jste schválili jsem označil jako zasloužilý člen
Honz@,Shum,Pepex,Paluš,Erik,okura,
Ještě k barvám,dáme jim červenej nick,nebo jinej
Jestli třeba modrej,tak to musíte nastavit páč to zase žvaní anglicky :lol: :lol:
A kluky co Corsu nemaj označíme tím zasloužilim taky,ne :?:
TZN: Berry,Paolo,Ozzy,..... kdo dál :?:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Mno tak já bych právě tu první skupinu dal do Klubáků - a jen jim v info o tom kdo přispěl napsal za co to maj...

a sekci "zasloužilý člen" či "corsa forever" či jak si to nazvem bych dal ty co měli a už nemaj.. a to bych dal třebas fialovou.. či nějakou takovu barvou co nejvíce podobnou červený... nebo klidně červenou protože pod názvem se jim stejně objeví jestli jsou klubáci či "věční členové"
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět