Carpetka >> Corsa D Limited Edition BW

2006-2014

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Uživatelský avatar
Fošna
Příspěvky: 1468
Registrován: 09 črc 2008, 21:05
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od Fošna »

Mě se líbí ta kombinace bílého auta a černé střechy... ale ta kola bych dal jiná :lol:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

B&W edition je naprostá pecka.... u staigera jí maj v GSI (160 HP) a vždy když jedu kolem, tak naprosto slintám...

Obrázek
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
wilcza
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 472
Registrován: 02 led 2008, 21:07
Bydliště: Ostrava-Brno

Příspěvek od wilcza »

nechci nic rikat ale tady ta jestly je to ta od staigra tak je to "normal GSI" ne ta antirasisticka edice :lol:
Uživatelský avatar
Kalda
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 363
Registrován: 20 led 2008, 16:34
Bydliště: Brno

Příspěvek od Kalda »

no tady na fóru se registroval taky ňáký týpek tady s tím bílým Déčkem s černou střechou a plastama z GSi, byl tady z Brna, ae pak už se neozval, a v Brně potkávám toto Déčko, uplně stejný, ae jezdí v tom ňáký fiflena s lízátkem v tlamě :lol: :lol: :lol:
Corsa D 1.4 16V Cosmo
Corsa B 1.6 16V GSi
Uživatelský avatar
FrantaU
Příspěvky: 201
Registrován: 01 říj 2007, 00:47
Bydliště: Čermná nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FrantaU »

Je to pěkné auto, podle mně k sobě vše ladí... kola, lak i ty doplňky na karoserii..... Pěkná Corsička, přeji ať dlouho slouží....
automatic
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

ta vypadá úpa nádherně ..skoro bych řek, že je to jedno z nejhezčích D co sem kdy viděl :wink:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Naprosto sladěná, kola bomba.A co se týče agregátu tak radši TDI :D
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Uživatelský avatar
mulah
Příspěvky: 66
Registrován: 15 dub 2008, 21:26
Bydliště: karlovy Vary

Příspěvek od mulah »

Já chtěl taky GSi,hlavně kvůli motoru,ale když na mě prodavač vybafl cenu,tak jsem si vzal radši Enjoy
BLACK "D" 1.2 16v 59KW
Carpetka
Příspěvky: 6
Registrován: 28 dub 2009, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Carpetka »

Díky ...
je to auto mojí drahé polovičky a myslím že má docela vkus :wink:
Má tam 1,4 90hp...ale dáme KN 57i a možná čip protože se jí zdá pomalý....tak na nějakých 110hp se dostaneme ne....
:-))
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Carpetka - jj.. dle auta je vidět, že přítulka vkus má ;o).... jen jestli dáš KNko (což je dobrá volba) a chip (který bych nedával), tak nepočítej že těmito úpravami budeš mít 110 hp... odhaduju to na 95 max...

filtr ti dodá lepší průchodnost, zvuk, ale bez dalších úprav (na výfukovým potrubí a sání) přidá tak 1 - 3% max

a co se týče chipu, tak dle mého názoru pro vůz bez turba nemá cenu vůbec.. rozhodně nevěř klamavým reklamám některých "tuningových firem"... na vůz bez turba ti chip přidá max. do deseti procent výkonu a ještě kdo ví jestli... a hodně záleží na provedení... a riskuješ, že ti po roce začnou odcházet nějaký díly.. ->> když jsem byl ještě mladej a blbej, nechal jsem mamce načipovat peugeota 206 CC 2.0 16V... u ABC... a už bych to v životě neudělal... rozdíl neznatelnej, vzrostla akorát spotřeba, a po roce začla blbnout řídící jednotka...

pokud chceš opravdu přidat výkon na těch 110 ps tak to proveď následně: vyměň svody za laděný, dej sportovní kat, průchozí zadní tlumič výfuku a sání od dbilasu (to je na tom asi to nejdůležitější)... pak se dostaneš na těch 110 - 120 ps ... ale vyjde tě to cca na 40 - 50 tis (pokud budeš kupovat věci nový)...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Carpetka
Příspěvky: 6
Registrován: 28 dub 2009, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Carpetka »

Děkuji moc za radu .... :) ....

Akorát mám dotaz.. není ten kit od dbilasu trochu drahota....dá se někde u nás na D sehnat????

Jinak pokud to jen trochu půjde na sraz dorazím.....
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Nemáš zač ;o) když vím, rád poradím ;o)...

mno ono je problém v tom, že nikdo jinej to na tvůj motor nedělá.. Mantzel už zkončil, Lexmaul tuším taky ne .... zkus se podívat na http://www.dbilas.de určitě to tam najdeš (v sekci flowtec)...

jaký je to vůbec motor?
1,4 16V 66kW
Z14XEP
+18kw/25ps
1186.00 E

je to nejúčinnější způsob a nejjistější... jak toho výkonu opravdu dosáhnout... možná zkus ještě sledovat Ebay.. třebas se to tam někdy objeví... ale je to malá naděje a jeslti se to tam objeví, tak to bude stát kolem 500 - 800 E...

Sám mám podobnou věcičku na můj motor od Mantzelu, jenže ta je daleko častější, tak se mi podařilo na Ebay na ní narazit..

Takže se těším na sraze ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Carpetka
Příspěvky: 6
Registrován: 28 dub 2009, 14:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Carpetka »

Přesně tak je to on....koukal jsem se ...mají ho tam za 1100 éček a to je fakt mazec...
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Moc pěkné BW. Taky by jsem si dal říct a jak už tu někdo napsal, nemusíš s ním už nic dělat... :wink:
Corsa C 1.2i
Odpovědět