Facelift nahozen....

Vaše zapojení do nových stránek CC
Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Facelift nahozen....

Příspěvek od Velbloud »

Takže večera v noci jsem přehodil facelift CC...

.. ještě bych chtěl dodělalat pár drobností - jako např. vypíchnutí kdo je na foru/chatu či poslední příspěvky na foru na HP...


Kdyby jste měli dotazy či připomínky co by jste chtěli dodat na HP dejte vědět ;o)

jinak stále připomínám, že pokud by někdo z Vás chtěl psát články na HP (klidně posbíráním témat z fora - např "jak na to" - nejčastější otázky co jsou tu na foru) tak mi písněte.. uvítám to ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Supr díky. Tak mi řekni jak tam půžu přidávat věci já. Třeba fotky do galerie, recenze atd... :wink:
Corsa C 1.2i
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

bloud: pekna prace sefe mozna by bylo i pekny udelat na titulku statistiku v procentech ktery model corsy unas vytezi at to becko trozku pozdvihnem :-)
Uživatelský avatar
WURMi
Příspěvky: 12
Registrován: 28 čer 2009, 23:58
Bydliště: SK-BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WURMi »

Je to pekne osviezenie, len ten slogan hore v bannery mi je nejaky moooc povedomy :whistle:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Wurmi... doprčic.... já si říkal kde jsem to četl.. moc se omlouvám, to fakt nebyl záměr... vymyslíme něco jiného a tohle stáhnu.. omlouvám se...

Suby.. pošlu Ti a ostatním adminům či moderátorům, kteří budou chtít přispívat mail s heslem.. je to klasickej drupal 6, takže texty včetně html kodů...

Styxxy.. není problém.. ankety můžem dělat jaký chceme... ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
WURMi
Příspěvky: 12
Registrován: 28 čer 2009, 23:58
Bydliště: SK-BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od WURMi »

Velbloud: Neee, tak som to nemyslel. Kludne ho tam mozes nechat, mne to nevadi. :wink: Ved aj pre vas je zrejme Corsa viac nez auto, tak preco to menit. Mame predsa rovnake kluby, tak mozme mat aj rovnake/podobne slogany. No nie? :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Wurmi... v tom případě, pokud by Ti to nevadilo, nechal bych to tedy zatím tak.. jelikož je to opravdu asi nejvýstižnější slogan pro oba kluby... Každopádně téma na nějaký slogan nechám, když někdo něco najde... tak proč ne..... chlape, velké díky...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
zajic
Příspěvky: 165
Registrován: 08 bře 2008, 18:55
Bydliště: sojovice

Příspěvek od zajic »

je to povedený..fakt supr :artiste: :artiste:
minulost: opel corsa b x1.0xe a astra f 2.0 8v gsi, ted:corsa c GSI
Uživatelský avatar
suby
Administrátoři
Příspěvky: 2117
Registrován: 10 úno 2007, 14:57
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od suby »

Jo ještě mě napadlo, co takhle přidat někam odkaz na Facebook, když už tam máme založenou skupinu...
Corsa C 1.2i
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Anketa přidána... facebook taky časem přihodím ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Odpovědět