Příspěvky v Bazaru a všeobecně

co nikdo nemá vidět a pro rychlejší rozhodování bez soukromých zpráv ;-)
Odpovědět
Uživatelský avatar
MiniMike
Administrátoři
Příspěvky: 278
Registrován: 06 pro 2006, 07:21
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvky v Bazaru a všeobecně

Příspěvek od MiniMike »

Kuciii, chci se s Vami domluvit na tom, aby se inzeraty se spatnyma nazvama a nesmysluplym textem bych rovnou mazal - jen to dotycnym napsal pres SZ, ze se jim to mazlo, viz. pravidla....

a dalsi vec, ktera me trosku "pohorsuje" je to, ze lidi si forum pletou s chatem.... coz je hodne nemile a hlavne neprehledne, protoze obcas odepisujou nesmysli .....

zkuste neco navrhnout, co by se s tim dalo udelat.... diky moc za pomoc a navrhy
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Zdravím, přesně jak píše Mini, viz poslední extempore v tipicu Jak koupit Corsu A Docela zajímavé téma, který může někoho zajímat a pomoci. Místo toho 7 stran debilit,kdo koho zná v Čáslavi kdo s kym chodil do školy kdo s kym .....
Jediné co můžu udělat,vybrat příspěvky , který jsou OT rozdělit topic a ty plky pak vymazat. A v případě že tu zrovna jsem , jim to zamknu a pošlu je do pokecu. Pak zase odemknu. :wink:
Ale je to o nervy kolikrát, taky bych si chtěl občas pokecat v Pokecu, vyřešit nějakej problém s mým autem ale nějak to nestíhám. Opravuju , kontroluju, přesouvám, a když už to mám , tak se přihlásí Pívas, Scary , Lubo, Pdk88 a můžu začít znova :lol:
Ale baví mě to, beru to jako relax :wink:
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ještě mě napadlo založit sekci Archiv(nebo vrakoviště či hřbitov :lol: ) jako je např na Warforu. Tam by se dali uklidit topici ,co už delší dobu nejsou aktualní, ale je škoda je mazat. Jen by se nepletly v aktualních tematech :idea:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

zdravím chlapy... co zavést poviné fitky v bazaru? jako to maj na tigra foru? dopsal bych to do tectu aby to meli furt na ocich...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

peto urcite to neni spatny napad :wink: jen bych si jeste dovolil prihodit sve a to alepson pribliznou cenu vzhledem k tomu ze kazdy prodavajici by ji mel mit :roll:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

jj souhlas... ale tusim, ze cenu uz v pravidlech uz mame, ne? tak ja to nejak preformuluju...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Lukkas
Administrátoři
Příspěvky: 2219
Registrován: 06 črc 2008, 14:01
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkas »

Souhlasim s těma fotkama .. :wink:
Black Opel Corsa A 1.5D
>Moje Corsa<
Odpovědět