Corsa "C" > náhradní díly

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
pavlik
Příspěvky: 3
Registrován: 20 čer 2007, 14:45
Bydliště: praha

Corsa "C" > náhradní díly

Příspěvek od pavlik »

Cau vsichni,sem tu prvne rychle sem to prolitnul a moc se mi tu libi...mam Corsu C, nově a chtel bych od vas poradit,kde se daji sehnat nejlepsi sluzby a nejlevnejsi dily na nase milacky...
Me aktualne popelari urazili zrcatko...elektricky, vyhrivany....par vrakovist sem obvolal a mam asi smulu...
Predem vsem dekuju za info a doufam ze se todle tema rozroste a hodne lidem pomuze...
Jestli sem uz podobny tema prehlid,omlouvamse adminum...
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

...upraven název pro lepší vyhledatelnost a přesunuto do jiné sekce...

Tak nejprve zdravím a vítám tě u nás...

Co se týče seriovejch dílů, tak už tu kluci psali,

- že např díly z druhovýroby - Auto Kelly... a jiný firmy (ty si bohužel nepamatuju).. ale u nich musíš počítat, že budou hůř pasovat...

- co se týče Tuning dílů na ty máme jako klubík slevu např v Cartechgroupu

- co se týče vrakovišť tak u všech to bude asi stejný.. všichni jsou hrozný zloději.. alespoň co znám já ;o)


Btw. nechceš si dát svojí corsičku k nám do členů? ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Nez auto kelly bych koukla autocora , aci nebo e-cat
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
pavlik
Příspěvky: 3
Registrován: 20 čer 2007, 14:45
Bydliště: praha

DIKY

Příspěvek od pavlik »

Diky kuci, za vse - tim myslim prejmenovani a presunuti prispevku - slibuju, ze uz tady nebudu delat bordel a poradne hledat, nez zas neco napisu :P
A hlavne diky za rady - nejlip je na tom ACI - dily skladem, prijemny jednani a hlavne ceny: zrcatko- elektrika, vyhrivani za 1592,-. Ostatni e shopy kolem 1800 a opel 2200-2400...klasika...
To Bloud : jj, rad si pridam svyho mazlika do clenu,i kdyz je to total seriovka aale s tim snad neco casem provedeme, vsechny penize mi pozral muj 2. milacek skutrik Piaggio NRG...ale toho sem poslal do sveta a stehuje se ke me nova Gillera runner...musim trochu setrit, abych moh prijet na sraz a nestydet se :oops:
Leo175
Příspěvky: 1
Registrován: 19 říj 2015, 21:42

Re: Corsa "C" > náhradní díly

Příspěvek od Leo175 »

Zdravim , nevim ale já našel na corsu c elektrická zrcátka od 500 (profidily.cz ,a autodily-cardo.cz)
Odpovědět