Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

hgi: přesně! hlavně já se na tom autě chtěl hlavně naučit (po technický stránce).. a to se mi celkem podařilo.. teď ke mě jezděj kámoši abych poradil nebo jim něco opravil :D občas mě teda taky napadaj pěkný kraviny :lol: ale to snad každýho z nás :twisted: :P
...Corsu mám rád, vložil jsem do ní spooooustu práce, času, peněz a prolil spoustu potu i krve :lol: zdaleka jsem neskončil, ale to k tomu patří :) ...lidi, co neudělali z vraku auto, to nechápou a ani nepochopí... :roll: a protože je většina dílů na Corsu placená ze sirotčího důchodu, tak se jim vysměju do xichtu a poděkuju jim, že mi to platěj :wink: :vali_se: :lol: :mrgreen:
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Co-RS-ák »

ty neznáš moc corsákův humor co, tupče :D hele, kecy na naše auta mam takovej pocit , že musí poslouchat úplně každej kdo má corsu, takže bych to nějak neřešil ;) většinou nejvíc debilní řeči a smích maj ti co nemaj žádný auto, hned za nima jsou ti co mají pořádný auto ;)

a jinak abys to pochopil, chtěl sem tím říct, že se mi tvoje světla líbí a chtěl bych je taky...takže klídek ;)
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

jo, já to pochopil, jen dneska už jsi byl asi patnáctej člověk s tímhle "humorem" :D tak už jsem taky trochu vybouch :twisted: tak to taky tak neber :wink:
..jsem hrdej na to, kolik práce jsem na tý Corse už udělal, tak to trefování těch šťouralů je čím dál tím horší :roll: když by ses tady mrknul na první stránku a pak na poslední fotky, tak snad je na tom něco vidět už :lol: jenže většina těch lidí netuší co to všechno obnáší a jaký to je no.. a pak se do tebe trefujou.. :skrabat_v_hlave: to pak zamrzí...
Hlavně do mě se dneska trefoval frajer kterej DOSTAL starou astru v kombíku, taky to má poloschnilý a mě se ten ubožák smál, že se mi to rozpadá :D přitom jemu se to rozpadá a já to naopak dávám dohromady :roll: tak jsem nad ním jen mávnul rukou a jel jsem do pí*i :ale_jdi_ty: 8)
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

jinak ty světla jsou fakt suprový :) sehnal jsem je celkem i levně protože jsou lepený (takovej ten kousek co se rozbije ve skladu), ale je to vidět jen zblízka, tak to vůbec neřeším a jsem za ně rád... chtěl jsem nejdřív ty s tím černým sklem, ale když se nabídla možnost koupit tyhle, tak jsem po tom skočil 8)
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Co-RS-ák »

né, vůbec, už si mě nasral, seš na listu nepřátel :D
kolik tě stály? já je viděl asi za dvojku , nebo tak nějak... ale prostě mi to příjde líto dát takový prachy za světla, který mam v pořádku...radši něco opravím :D musím koupit olej a vyměnit, to taky neni zadarmo, ikdyž posledně mě olej stál 320kč za 4l :D
ten gsi nárazník byl novej ?
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

koupil jsem je za 900,- i s poštou
a gsi nárazník byl jetej z nějaký oranžový "tjůnink" káry :D Boooože ten člověk mu dal slušně na frak :roll: ale tak za 500,- + pošta i s lízem... to jsem taky neodolal :lol: :oops: ale vyhrál jsem si na něm za dalších tak 800-1000kč... a to nepočítám odřezávání zbytků rozlámaný mřížky, zpevňování plechovýho úchytu (asi to ten umělec urval, tak tam dal kus plechu s dírou aby to vypadalo :roll: ) atd.. práce dost no.. dokonalej sice fakt není - a nebude - ale snaha byla a je asi v tom nejlepším stavu co to šlo :D
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Hgi »

Co-RS-ák píše:většinou nejvíc debilní řeči a smích maj ti co nemaj žádný auto, hned za nima jsou ti co mají pořádný auto ;)
To je fakt :-D A taky je maj kamarádi, co jezdí s Renaultem s pičou na kapotě :mrgreen:
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

Hgi píše:
Co-RS-ák píše:většinou nejvíc debilní řeči a smích maj ti co nemaj žádný auto, hned za nima jsou ti co mají pořádný auto ;)
To je fakt :-D A taky je maj kamarádi, co jezdí s Renaultem s pičou na kapotě :mrgreen:
tak nějak :lol:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Gooder »

Takové staré Clio Williams... :mrgreen:

Pokud jsi zjistil, kde to už teče, tak je to dobrý :) Já tohle těsnění měl, ale bohužel po přestavbě hlavy ho nemám, takže je nejspíš vyměněné :D Celkově mi přijde, že se mi vrátilo míň věcí(staré rozvody a těsnění nepočítám), ale chybí mi 2 čerpadla :lol:
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

:lol: klasika u servisáků :wink: :vali_se:
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Gooder »

O hadičky a jiné věci mi nejde, ale ty čerpadla bych chtěl. Minimálně to čtyřbodové, protože to má u mě slíbené Hgi, ale... :oops: :D

Jinak já pořád poslouchám, ať to prodám a koupím jiné auto, je to staré, furt do toho dávám peníze atd... Teď ty hydroštely, ať se na to vybodnu, že to bude stát další peníze. Nemluvě o tom, že mi to rozmlouvají, ať si to vyměním sám. Ale zase dělat to někde, tak to bude minimálně litr navíc :( Ve čtvrtek snad bude trocha času, tak zkusím vyndat vačku a "nějak hydroštely" ze staré hlavy a uvidím no, podle toho se rozhodnu :)

A kdy uděláme ten sraz? :)
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
sipek
Příspěvky: 530
Registrován: 04 dub 2012, 21:41

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od sipek »

jooo to nevím :D já jsem teď s nádrží totál na suchu a dlouho budu, takže to vidím v řádu několika týdnů :roll: ... :lol:
Co-RS-ák
Příspěvky: 1894
Registrován: 13 dub 2011, 15:53
Bydliště: Mám.

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Co-RS-ák »

hele, já před chvilkou opbjevil inzerát na tigru s c20xe s čipem a údajně generálkou za dvacet klacků, podovzek, výfuk... docela mě to láka za 15k komplet koupit a hodit to do corsy a ještě udělat předek z tigry :D ale pak je tam zase to že nebudu mít nějakou dobu čím jezdit, až mě chytnou tak mi to seberou na místě a navíc je to starý... :(

lidi co maj <> neznám a ani se s nima z principu nebavim :mrgreen:
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od petanek192 »

tak to je pecka price :-)

rozhodene to stoji za zvazeni :-)
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: Šípek - Corsa B 1.4i 44kW

Příspěvek od Hgi »

Gooder píše: A kdy uděláme ten sraz? :)
No měli bysme brzo :) Už je teplo, zachlastáme, pokecáme... :)
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Odpovědět