Velbloud - Corsa B X14XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

díky pánové... :D

takže po pořadě ... Nožky se mi také líbí ;o))) a kompletní foto někdy dodám.. zatím vás budu napínat.. ;o))

petanek 192 - sání jsem leštil tím samým způsobem co kola - na návod se koukni do tématu "Leštění hliníku a jiných věcí.."

ještě musím vrata pořádně dopasovat a pak teprve to pořádně nafotím ;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
napster
Příspěvky: 83
Registrován: 05 lis 2007, 16:12
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od napster »

heh to měla bejt ironická otázka k tomu parádnímu kufru.To máš vyřešený zřejmě nakym tim odskokem :)
Seat Arosa 1,8 D
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Napster.. já to pochopil ;o)) teď mám auto komplet bez zámkový... tzn. kliky bez zámků - a kufr bude odskokem (ten se chystám dodělat buď tento nebo příští týden o víkendu) a časem bych chtěl i startování tlačítkem...;o)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Tiger.s
Příspěvky: 1571
Registrován: 26 dub 2007, 18:40
Bydliště: Někde u plzně :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiger.s »

:think: :think: MOc pěkný :wink:
89´Corsa A Sport (motor nebudu psát :D )
01´Movano Combi SU8
00´Astra G Van x17dtl
00´Astra G Caravan Y20DTH Elegance
Ex:Škoda Rapid 90hp,Opel Tigra 115hp,Opel Tigra 186hp,vw golf ,Opel Corsa A,Opel Corsa B 17?hp+,Felicia Pick-up

C20XE IN STOCK :pifko:
Uživatelský avatar
Alko
Příspěvky: 28
Registrován: 10 čer 2008, 06:34
Bydliště: Okres Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alko »

a podvozek origo nebo stavitelnej ja mam origo a chci tam dat 195/50 r15 et38 myslis ze to tam dostanu?
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mám sportovní SPAX se štelovatelnou tuhostí cca 60-70 / 40 - 50 ... a kola maj ET 25 - ale vzadu jsem dost tahal lemy....

na origo to dostaneš stoprocentně - max při plným zatížení budeš muset dát dorazy... ale dostaneš to v pohodě i na sníženej (v nejhorším dáš ty dorazy nebo vytáhneš zadní lemy)...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Alko
Příspěvky: 28
Registrován: 10 čer 2008, 06:34
Bydliště: Okres Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alko »

moc dik už je objednavam :lol:
ty dorazy se davaj kam sorry jeste sem to nevidel. Zacatecnik na ty lemy sem koukal moc pekny. Proc sto nekitnul a vratil ten plast nebo sem spatne koukal?
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

nz... mno dorazy se dávaj na pružiny.. jsou to různé gumové vychytávky, aby ti propružily pružiny jen do určité míry... taky se to řešilo tenisovejma míčkama, který se nacpaly do pružin (to měl např Andre).. koukni se do tématu o podvozcích tam to máš popsaný...


jinak k těm lemům... mno chtěl bych je celý navařit nový plechový.. jen zatím nejsou penízky... kit určitě ne... protože by se tam vešlo tak cm až dva kitu a to je určitě moc... ale ty plastový mě štvou... neseděj.. nepasujou .. chci něco jinýho (až budou penízky..)
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Taky se těším na tu masku,skreje ten příčník pod nárazníkem. Teda doufám,páč mára na mou objednávku nereagoval,tak doufám že si jí všiml :lol: :lol:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

ale reagoval.. pročti si to ještě jednou celý.. psal ti tam že jí objednává .. ;o)

já ty příčníky sundal oba dva (přední i zadní) - kvůli hmotnosti na sprintech... ale kdybych s autem jezdil denně tak je tam nechám.. je to rozhodně dobrý bezpečnostní prvek..
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Peto tak to je uplna bombice fakt supr prace 8)
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

spy photos z výkendu... pasoval jsem zadní dveře, provlíkal elektriku.. a rozbil co se dalo... :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Ozzy_vita
Corsa forever
Příspěvky: 311
Registrován: 06 pro 2006, 17:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ozzy_vita »

máte to exclusive pane :wink:
Opel Vita 1.6 16V Sport .......
Uživatelský avatar
mitch.expert
Příspěvky: 62
Registrován: 08 zář 2007, 05:15
Bydliště: Bystrice nad Pernstejnem

Příspěvek od mitch.expert »

je to fakt mazec bloude
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

moc hezky bloude jinak nerikals ze predek bude US format..?? jinak ta prvni fotka zadecku luxus jak to vypada ze nemas cernou ale modrocernou metlu.... tak ve stredu na strahove ne..??
Odpovědět