Dubi ->ex Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI + Calibra C20XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Darkover
Příspěvky: 35
Registrován: 03 led 2014, 21:44

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Darkover »

Nemyslím to zle, ale jak to, že jednou lak vypadá naleštěné jako nový a podruhé jako trochu za zenitem. Máš to přelakované celé? Když ukážu bok svýho, tak je celkem vidět, že mám 4 dveře ze 4 různých aut (aspoň modrých teda :D) + ty barevný lemy atd., v létě na to vlítnu (nová VAPka a pára), ale stejně pořád nevím, jestli se do toho pustit... přece jen s 1.2 33kW žádnou díru neudělám, ani kdybych ho celý zlíbal. Odstrojit znamená zjistit závady, o kterých jsem ani nechtěl vědět a nemám představu, kolik bych potřeboval na opětovné složení. To auto by si zasloužilo servis, ale ne za cenu novýho :-x

Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Je to klasika stará červená, která bledne a lak má dost za sebou. :D Pravej blatník a zadní vrata už jsou někdy dorůžova. :mrgreen: 2x ročně to vždycky přeleštim Sonaxem nano a pěkně to prokoukne, pak jen umývám šamponem od Meguiars a ten taky udělá dost, s "benzinkovýma" šamponama se to nedá srovnávat. :) Mám doma celej Paint restoration kit od Megsu, ale nějak jsem se k tomu nedostal a nejspíš už ani nedostanu a nechám si ho na další auto :mrgreen:

Já se v tom taky vždycky hrabu a pak si nadávám, protože jsem něco našel, třeba u punta se z centimetrový dirky vyklubalo tohle :mrgreen: :arrow:
Obrázek
Obrázek
Darkover
Příspěvky: 35
Registrován: 03 led 2014, 21:44

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od Darkover »

No pěkný, z toho přesně mám strach :D Hlavně "dovoz z německa, nebouraný, od starýho pána" pak leštim světlomety a koukám... to je snad kit... koukám zevnitř... kit... :D No jo, zkusim to na jaro taky nablejskat.
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Jen na to nablejskání kup něco kvalitnějšího, co trochu vydrží a nebude po dvou umytích dole. :wink: Třeba Sonax nano 3 vydrží tak 2 měsíce max. a už mi to zas začalo růžovět. :D Po zkušenosti s tim šamponem bych nic benzinkovýho asi nekoupil a šel bych do Meguiars, chemical guys atd. :)
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V

Příspěvek od dubi »

Finito, šlus, ende :mrgreen: Corsa na prodej, nástupce už je doma :D

TDY
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od petanek192 »

Jdu blejt :savle: :savle:
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od dubi »

No G3 neni zrovna auto, který jsem hledal. :mrgreen: Chtěl jsem calibru/vebe/astru G, ale přišla dobrá nabídka na golfa, tak jsem ho vzal. :wink: Momentálně si nemůžu nějak moc vybírat a jezdit pořád naloženou corsou už mě fakt nebavilo. Když jsem jezdil sám, tak v pohodě, ale na cestách do Budějek už mi prostě chyběl výkon a každou chvilku jezdim ve 3-4 lidech.
Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od petanek192 »

Tak s golfem si rozhodně neslapl vedle když jde o vykon tak je to jasna volba a az to bude malo tak ti tam nejakej inteligent u mekace za cheesburger nahraje 200koni a 500nm ....
Nezapomeň mu rict at ti tam zada cheat na nesmrtelnost jako to maji nekteri uz rovnou z boleslavi, naftu jim to nezere a z kopce ji to dokonce vyrabi
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od dubi »

Čip nebude, maximálně jiný trysky. :D
Boleslav je jinej gang :smich:
Obrázek
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od petanek192 »

Jestli tam mas karburator :-) tak trysky jsou taky jasna volba ... Ale sklamu te nemas :nono: .

Hlavne vyndej palivovej filtr :smich:
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od dubi »

A vstřikovací trysky jsou co??
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=30616

Jináč řešim co s corsou, je možný, že zůstane doma mamce. Já na to prodávání nemám nervy, protože co mi volá za dementy, to snad ani neni možný. :znicit: Golfík jde v pátek na menší servis (olej, řemeny, čepy) a pomalu koukám po kolech. Ve hře jsou ATS cup, BBS RS 772 z pola Gti a pak Borbet A. :)
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od dubi »

Tak corsa zůstává doma. :jj_good: Kdyby měl někdo svody na litříka v pěknym stavu za rozumný peníze, tak koupím. :mrgreen:
Obrázek
Obrázek
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od Smithy »

Tak mesic zpatky jsem jel kolem a corsa byla doma, bylo mi divny proc tam je, kdyz mas jiny auto, takze zustava. Svody jsem mel taky praskly, asi je to klasika. Buhvi co dela ta moje :roll:
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od dubi »

Jojo, pro mamku ideální povoz na to ježdění okolo komína. :D A nebudu muset na krátký pojezdy startovat golfa. :mrgreen: Uděláme svody, poloosu, daj se zadní tlumiče, laďák dám asi pryč a bude... V dubnu nás čeká technická, tak snad bude vše OK :)
Obrázek
dubi
Příspěvky: 348
Registrován: 22 úno 2013, 18:07
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dubi -> Opel Corsa B 1.0 12V -> Nyní G3 TDI

Příspěvek od dubi »

Tak něco málo se děje, corsa jde příští týden na servis a na STK, tak snad bude vše OK. :D Na golfa jsem koupil origo Hella dvouparaboly, HR pružky, sloupal samolepky, pořídil 16" Borbet T a dal se do leštění límců, corsa posloužila místo soustruhu, ale výsledek nic moc, takže ještě jednou a lépe. :mrgreen: Po výplatě koupím ještě Bilstein B4 a udělám pískající napínák...

Obrázek
upload pic
Obrázek
forum image hosting
Obrázek
Odpovědět