ZTRACENE KLICE

všechny OT, a podobný povídačky... co s Corsou mají společného jen pisatele.

Moderátoři: Lukkas, nezdvorak, Arci

eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

zdravim stala se mi takova neprijemnost, stratil sem kliče mam corsu B 1995 x12sz 33kw a nevim jak to mam ted řesit mam moznost mit od kamarada spinaci skrinku(coz mi radil ten od koho auto mam ze ji mam vymenit) ale na odmontovani tam jsou uřizle(ubroušene) srouby a nevim jestli je mohu normalne odvrtat nebo co stim coz je taky prvni otazka a druha co jineho by se dalo stim delat imobilizer v tom aute pry neni v kamošove je... v mym aute je aji meneny motor ale slape bez jakychkoliv problemu bohuzel ty klice meli byste nekdo nejake napady ?? sem vcelku zoufaly už auto potrebuji vicemene kazdy den jo a ke kliči sem nemel nic ani imo kod nic takze novy asi udelat nepude
mglore
Příspěvky: 258
Registrován: 30 říj 2009, 11:40
Bydliště: Plzeň

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od mglore »

SRY ale takto podany problem je neverehodny, muzes byt jen nezkuseny zlodej. Jinak co se vymeny spinacky tyce,
poradi ti kazdy mechanik, neni to atomovy reaktor. Pokud chces konkretne , doporucuju ti stahnout corsa b - jak na to,
pozadej si ( novy topic), nekdo ti to urco posle. IMHO uriznute srouby u spinacky = čórka, jinej duvod proc by je nekdo
rezal nevidim.
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

aha :D no jde oto ze ja jsem uz asi tak 5ty kdo to auto ma vis ale prvni kdo stratil klice asi a nevim proc jsou uvalene ale jsou urizle vsechny aji za volantem jak kdyby nevypada to ze by to nebylo od vyroby takhle protoze on je tam ma urezane taky ...no a jeste ten imobilizer je takovy černy kroužek na spinačce ?? jestli jo tak ho tam nakonec mam asi taky ..
Naposledy upravil(a) eska1 dne 22 říj 2013, 21:08, celkem upraveno 1 x.
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Kolardo »

¨Rozbij zadní okno... prodám ti jiné :) mám jich dost :)
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

ja se do neho dostanu ale potrebuju jezdit...
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Kolardo »

Zámky mám taky všechny :)
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Kolardo »

i startovací skřínku :)
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

to sice je hezký ale musel bys mu prodat i řídící jednotku s immobilizérem :-) ;-) :-D pokavaď by si ho teda nenechal vyřadit. :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Korrpi »

a co když nemá immo :shock:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od jamal.jefries »

toď otázka ale když tam má u spínačky tu černou krabičku s kroužkem tak tam to immo na 90% má ;-) :-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Gooder »

Nejjednodušší podle mě bude sehnat klíče, zámky a řídící jednotku buď bez immo, nebo s ním, ale mít k tomu i ten snímač. Nebo můžeš zkusit někoho, aby Ti immo smazal z jednotky, ale myslím si, že levnější bude sehnat všechno a vyměnit to.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
eska1
Příspěvky: 21
Registrován: 13 úno 2012, 06:41

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od eska1 »

asi jo no a muzete mi jeste nekdo poradit jak stema sroubama mam je normalne odvrtat nebo co snema ? nevim si stim rady
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Kolardo »

Tam jsou ty zatrhávací šrouby né??? normáně tam navaříš hlavu z jiného šroubu a povolíš to :) Nikdy jsem to teda nedělal, ale učili jsme se to vy škole (teorii) :)

Jinak ty skřinky mám, i veškerá zámky... Písni mi SZ, odkud jsi, a domluvíme se na ceně :)
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Hgi »

v interieru něco vařit, to bude vážně super... všude samá díra, jak to bude poprskaný...
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: ZTRACENE KLICE

Příspěvek od Kolardo »

to sice jo, ale jinak to nevyndáš... co vím já.... hold bude muset dát všude okolo vlké hadry, no... :)
Odpovědět