Hasičák- kam s ním?

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
Odpovědět
HonzaT
Příspěvky: 25
Registrován: 01 pro 2010, 20:50
Bydliště: Tábor

Hasičák- kam s ním?

Příspěvek od HonzaT »

Pořídil jsem přítelkyni do Corsy B 3dv. dvoukilový hasičák a teď řeším problém kam s ním. Rád bych ho měl někde v kabině aby byl dobře při ruce, ale moc mne nepadá, kam ho dát, aby moc nepřekážel. V autě jezdíme 99% času v jednom, nebo ve dvou, tak mne napadlo ho dát někam k zadním sedačkám. Celkem mi pasoval naležato nad tunel, v takovém případě by asi nepřekážel ani v případě, že by vzadu jeli ještě dva lidi. Ale nevím, jak moc můžu do toho auta vrtat a jakýma šroubama ho přichytit. Máte to někdo ve svém autě nějak vyřešené? Díky za každou radu.
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: Hasičák- kam s ním?

Příspěvek od Kolardo »

dej ho do kurfu... kdyby náhodou přítelkyně nedejbože bourala tak se z 2kilováho hasičáku stane kurva téžké rychlé letící těleso... Je to pak o hubu...
Kolardo
Příspěvky: 155
Registrován: 04 čer 2013, 14:48

Re: Hasičák- kam s ním?

Příspěvek od Kolardo »

kdyby něco, tak nejde doslova o vteřiny a i z toho kurfu se dá lehce vyndat ;) jsem hasič, vím o čem mluvím :) Do kabiny to fakt necpi... Známe i případy zesilovačů... když si někdo nasere 4,5kg zesík na zadní plato, přidělá ho na 4 šrouby... fyzika je svině, při nárazu se šrouby vythnout a zesík letí s neskutečnou razancí dopředu...
Gooder
Příspěvky: 3564
Registrován: 11 dub 2011, 16:20
Bydliště: Praha - Západ

Re: Hasičák- kam s ním?

Příspěvek od Gooder »

Já ho vozil vzadu za sedačkou na boku u okna. Měl jsem ho chycený pavoukem k tomu drátu, jak je tam chycený řidičův pás a vzadu jsem ho měl chycený v kufru. Měl jsem vyndané sedačky, takže přístup tam byl dobrý. Bohužel nevím, jak je to s místem se sedačkami. Zkus tam mrknout, jestli by jsi třeba ten pavouk neprotáhnul pod sedačkou.

Jinak ještě mě napadá jedno místo, nad nohama u spolujezdce, kdyby jsi třeba vyndal tu poličku.
Po silnicích se pohybuje pár řidičů a spousta držitelů řidičského oprávnění
Prosím -> Obrázek
Odpovědět