Zamlžená okna Corsa B

Témata zabývající se vnitřkem vozu včetně topení.
Odpovědět
belco
Příspěvky: 36
Registrován: 09 čer 2007, 20:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od belco »

Ja na zarosene okna pouzivam handru proti zahmlievaniu nazov SONAX, dostat to kupit bezne na benzinke v SR za 65 Sk. Som s nou spokojny utrem zarosene okna a mam na 3 - 4 tyzdne pokoj a potom treba zas.
vendolino
Příspěvky: 26
Registrován: 20 led 2007, 13:38
Bydliště: Havířov

Příspěvek od vendolino »

ten posouvak vzduchu do auta potlac doleva aby sel vzduch zvenkovni a dej to na stupen 3 az 4 melo by to zvolna odmlzovat
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

tak jestli v aute kourite jako ja,tak se nedivte mastnym oknum :wink: ... jinak tedka teda chcipam ve fabii, jak vezu vic nez 2 lidi tak je to peklo zamlzeny :(
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
governor
Příspěvky: 41
Registrován: 18 kvě 2007, 21:00
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od governor »

Znovu říkám, na to je zlatý Favorit. Jak byli tvůrci prozíraví. :)
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Mlží se mi všechna okna

Příspěvek od lucanito85 »

Ahoj všem Corsákům ,

mám otázečku ohledně zamlžení oken. I přesto že v autě jedu sám , a mám puštěný vzduch ,tak se všechny okna mlží.... nemáte nějaký trik jak na to ? Samozřejmě kromě chytrého otevření okna a tak podobně :lol:
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

pootevřít okno
I German Style !
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

No jo pravda .... napsal jsem kromě otevření okna...né kromě pootevření okna :lol:
Fakt tomu jde předejít jenom takhle ?
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 211
Registrován: 20 led 2008, 11:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Dodo »

u corsy to zvykne robiť peľový (kabínový) filter, stojí cca 200 Sk, skús sa pozrieť, či nie je moc zanesený :idea:
Corsa B 1,0 12V World Cup
fotos zde
Uživatelský avatar
toxik-q
Administrátoři
Příspěvky: 2337
Registrován: 11 srp 2007, 18:01
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toxik-q »

nevim to jiste ale myslism ze se na to prodavaji nejake ty sajratiky v lahvickach ne?
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 211
Registrován: 20 led 2008, 11:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Dodo »

toxik-q píše:nevim to jiste ale myslism ze se na to prodavaji nejake ty sajratiky v lahvickach ne?
to sa používalo na starých škodovkách a žigulákoch, corsa má podľa mňa výkonnú ventilačnú sústavu, ak pustíš ventilátor na "štyrku", tak sa mlžiť nemôže :wink:
Corsa B 1,0 12V World Cup
fotos zde
Uživatelský avatar
Jano
Příspěvky: 111
Registrován: 25 srp 2007, 20:50

Příspěvek od Jano »

Da sa kupit "Anti Fog" sprej na okna. najprv umyjes okna nejakou okenou alebo tak..., a potom to umyjes tymto. Ono to pravdepodobne nebude fungovat 100%ne, ale malo by to trochu pomoct.
A este jedna vec: netecie Ti nahodou do auta voda? Moze to byt sposobene aj tym. Voda sa Ti kondenzuje na oknach.
Skus si skontrolovat na podlahe ci nemas vlhke koberceky, a takisto pod kobercom v kufri. Najlepsie po silonom dazdi.
Opel Corsa B 1.0 12V '98
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

jj to je fakt jenom rádio musím mít taky na plný koule .... Ale jo ten pylový filtr mě taky napadl ... dáváto asi nejvíc smysl.... ono to i dost málo přes ty ventilační otvory fouká
Uživatelský avatar
Dodo
Příspěvky: 211
Registrován: 20 led 2008, 11:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Dodo »

lucanito85 píše:jj to je fakt jenom rádio musím mít taky na plný koule .... Ale jo ten pylový filtr mě taky napadl ... dáváto asi nejvíc smysl.... ono to i dost málo přes ty ventilační otvory fouká
máš corsu B ? Lebo ja keď to dám na rýchlosť 4, tak ma to skoro odfúkne :D
Corsa B 1,0 12V World Cup
fotos zde
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

Jano : Díky ...díry už jsem taky hledal a nenašel jsem ani jednu . Ale nechtěly se mi trhat kobrce z auta =D takže jsem to vzal ze spodu ....

Jinak ten pyloví filtr je pod stěračema že jo ? Jééé to je porod minule jsem se o to pokoučel a nemohl jsem ty stěrače zaboha povolit :oops: :lol:
lucanito85
Příspěvky: 85
Registrován: 05 říj 2007, 11:30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lucanito85 »

jj mám Corsu B . Já když to dám na 4 tak začínám cítit že to fouká .....a hlavně to řve jako blázen
Odpovědět