Koupit střední tlumič výfuku nebo celý?

Kdo poradí jak koupit, na co dát pozor .....

Moderátoři: pdk88, Arci, vaneon

Odpovědět
cross
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2008, 21:46

Koupit střední tlumič výfuku nebo celý?

Příspěvek od cross »

Zdravím.
Corsa 1.2 Twinport (r. v. 2005) - prý už je potřeba vyměnit střední tlumič výfuku.
Mám 2 nabídky:
- mechanik by objednal celý výfuk (je tvořen jednou částí, prostě jeden celek, dvouplášť) a vyšlo by to i s prací na 3.100 Kč
- v servisu Opel by vyměnili jen tu střední část (originální díl, s 30% slevou, dvouplášť) a vyšlo by to i s prací na 5.500 Kč

Myslíte, že stačí vzít tu levnější variantu nebo je lepší vzít tu dražší?
Díky.
Uživatelský avatar
petanek192
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 2094
Registrován: 19 črc 2007, 23:25
Bydliště: Velešín
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit střední tlumič výfuku nebo celý?

Příspěvek od petanek192 »

Myslim ze v celej vyfuk za 3ku 10let nevydrzi :urcite?:
Definice saabu:Bez rychlosti není adrenalin,a bez adrenalinu není odvaha,bez odvahy není láska

Saab 2,3Turbo AERO 250ps audio HARMAN KARDON 8)
cross
Příspěvky: 4
Registrován: 25 led 2008, 21:46

Re: Koupit střední tlumič výfuku nebo celý?

Příspěvek od cross »

No podle mě ani to auto tolik let nevydrží. Naši kupují novou Corsu a tuhle jsme chtěli dát na protiúčet. Svítí tam pořád kontrolka "motoru" (http://www.mojestarosti.cz/poradna/imag ... _index.jpg), a to už pár let. Bylo to na diagnostice několikrát, prováděly se různé opravy (výměna lambda sondy), vrazilo se do toho snad 30k, ale stejně se vždy rožla. Nicméně technik z Opelu říkal, že to jede až moc dobře na to, že to tam svítí. Taky svítí kontrolka airbagu. Měnil jsem teď ještě i oba přední klouby.
Ale asi bude lepší si tedy teď připlatit za tu střední část. Jen doufám, že po roce neodejdou zbylé části a budu muset platit třeba další desítku za jejich výměnu.
Korrpi
Příspěvky: 1524
Registrován: 09 říj 2012, 13:26
Bydliště: RU(O)MBURK

Re: Koupit střední tlumič výfuku nebo celý?

Příspěvek od Korrpi »

to už chce vyměnit auto.... mona i značku :wink:
Kdyby to náhodou vypadalo že rejpu,tak to tak je:)

Obrázek Spotřeba SEAT TOLEDO AHF 81 kW / 110 HP
Odpovědět