X16XE DIS modul

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

X16XE DIS modul

Příspěvek od FatriX »

Zdravím opět mám kluci zas problém a nevím co to zas může být:
motor: X16XE
probém se naskytl tak že Sundal jsem hlavu v domění že mám guferka špatné ale to nic všechno sem zapojil zpátky dal jsem nové těsnění pod hlavu a nastartoval jsem po zahřátí motoru začne motor zhasínat nedrží volnoběh a chcípá. po vyblikání chyb č 63.64 Dis modul řídící signál nízké napětí Neví někdo čím by to mohlo být?
vyměnil jsem dis modul a dělá to to samé kable od ř.j. po dis modul jsem zkontroloval ale blbne to dál zkoušel jsem i odpojit zapojit baterku taky nic a očistil jsem kostry na motoru i na kastli a pořád to samé ( nemůže to dělat EGR?) díky za pomoc :)
Uživatelský avatar
Hgi
Příspěvky: 826
Registrován: 26 lis 2011, 19:45
Bydliště: Brno

Re: X16XE DIS modul

Příspěvek od Hgi »

jojo může to dělat EGR... u mýho X16XE to EGR dělal, přesně co popisuješ ;) Taky to může dělat krokovej motorek, Senzor tlaku v sání.
Corsa 1.2i (33kW) -> upgrade: 1.4 16V (66kW) ... ->>> new upgrade: X16XE ... cca 130kW (zatím)
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: X16XE DIS modul

Příspěvek od FatriX »

no jak budu mit cas kuknu na ten egr bo jak sem mel hlavu dole tak sem cisltil kanaly vyfukove takže se tam asi nafulaj bordel asi je ucpaný :D dík jen mě to napadlo tak to teda zkusím jak bude čas a napíšu jak to dopadlo :) dík Hgi
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: X16XE DIS modul

Příspěvek od FatriX »

tak jsem to pročistil všecko klapu egr. Všechno funguje ale stejně to pořád házelo chybu 63 64 slabý řídící signál vílce 12 a 34 + chyba 24 snápač počtu ujetých kilometrů
auto chcípalo po vyřazení sem tam. no a ta největší sranda kupil sem nové lanko tachometru namontovala od té doby paráda.
takže sice jsem to vůbec nepochopil ale fachčí to (jinak kontrola drátu proběhla neúspěšně nenašen sem žádný drátek uvolněný nebo přerušený, takže to bylo lankem.
(asi má budík v sobě nějaký elektonický chujus) jinak si to nedokážu předtavit :)
Uživatelský avatar
jamal.jefries
Příspěvky: 2067
Registrován: 12 led 2011, 09:17
Bydliště: Varnsdorf

Re: X16XE DIS modul

Příspěvek od jamal.jefries »

je to mozny protoze kdyz mas mechanicky budiky tak jednotka snima rychlost prave z budiku :-) ;-)
Obrázek
Corsa B 1.4 8v
Corsa B 1.6 16v 78kw GSI under construction
FatriX
Příspěvky: 597
Registrován: 03 zář 2010, 20:14
Bydliště: Ostrrava
Kontaktovat uživatele:

Re: X16XE DIS modul

Příspěvek od FatriX »

fakt bere rychlost z budiku? :O divne je prave ze kdyz zmacknu na tidu ty dve tlacitka tak ukazuje porad 00Km/h i když jedu 30 třeba ale spravilo se to parada .) jezdi to pekne
Odpovědět