Corsa D 1,2 – odemykání/zamykání klíčem ve dveřích

2006-2014

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
poppl
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2016, 15:57

Corsa D 1,2 – odemykání/zamykání klíčem ve dveřích

Příspěvek od poppl »

Mám dotaz. Při manipulaci klíčem ve dveřích se zamknou/odemknou jen ty jedny dveře a ostatní zůstávají beze změny. Je to závada? Jestliže ne lze nastavit, aby všechny dveře včetně kufru fungovaly stejně jako při dálkovém ovládání?
Uživatelský avatar
Suditscher
Příspěvky: 3
Registrován: 01 bře 2016, 21:34

Re: Corsa D 1,2 – odemykání/zamykání klíčem ve dveřích

Příspěvek od Suditscher »

Není to závada. Postup je v manuálu.
https://www.opel.cz/pro-majitele-vozu-opel/manualy.html

Porucha centrálního zamykání
Odemknutí

Otočte klíč v zámku dveří řidiče až nadoraz. Ostatní dveře můžete otevřít zatažením za vnitřní kliku (není možné, pokud je aktivována
mechanická ochrana proti odcizení). Zavazadlový prostor a dvířka palivové nádrže zůstanou zamknuté. Zapnutím zapalování deaktivujete
ochranu proti odcizení.

Porucha rádiového dálkového ovládání
Odemknutí

Otočte klíč v zámku dveří řidiče až nadoraz. Celé vozidlo se odemkne při otevření dveří řidiče. Zapnutím zapalování a stisknutím tlačítka
centrálního zamykání odemknete ostatní dveře.
Opel Corsa D 1.2 EcoFlex 63kW (A12XER) Edice 111, r.v.: 3/2010, Royal Blue
poppl
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2016, 15:57

Re: Corsa D 1,2 – odemykání/zamykání klíčem ve dveřích

Příspěvek od poppl »

Dobrý den!
Manuál jsem si pročetl, ale zdál se mi tento postup zbytečně komplikovaný. Představoval bych si, že vystoupím z vozu, zamknu klíčkem dveře (všechny včetně vika nádrže) a je hotovo. Každopádně moc děkuji za odpověď.
galjo
Příspěvky: 3
Registrován: 30 srp 2014, 12:06

Re: Corsa D 1,2 – odemykání/zamykání klíčem ve dveřích

Příspěvek od galjo »

Bohužial - kúpili sme zlé auto , Ja som mal tri autá na DO a to bolo samozrejmé , že otvorilo a zatvorilo všetko. U tohto typu to ale chýba a nedá sa to doprogramovať. :prdelka: ale máme značkové auto.
Odpovědět