Opel Corsa B - pár otázek ohledně jí

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
Matyas01a
Příspěvky: 2
Registrován: 24 srp 2016, 21:22

Opel Corsa B - pár otázek ohledně jí

Příspěvek od Matyas01a »

Ahoj,

Měl bych pár základních otázek na vás co se týče Corsičky. Jedná se o první věc a to je karburátor, autíčko splňuje EURO 2 a já bych s ním chtěl splňovat EURO 3, lze toho docílit výměnou karburátoru co splňuje EURO 3 nebo je to těžší záležitost?

Koupil jsem si el. zrcátka, el okna i s plastíky, zajímá mi když k tomu mám i komplet kabeláž, jestli stačí odpojit dosavadní manuální kličky a místo nich hodit ližiny atp.?

Při rozsvícení světel mi zhasne palubový displej, čím by to mohlo být? Zvýšit jas jsem již zkoušel

Při nastartování musím přidat trošku plynu ale jen ťunkout a pak motor běží, když to neudělám zdechne, že by klapka nebo senzor?

Volant ač je v pořádku nechce troubit, je naprosto KO, jak zjistit že kabeláž je v pořádku?

A poslední, když začnu brzdit rozsvítí se kontrolka mlhovek (jen světélko v autě na přístrojovce, ale v reálu nesvítí) jak to napravit? Taky se mi u toho stává, že pokud brzdím a do toho blikám tak blikačky jedou jak zplašený ale když jen stojím bez brzd blikají pomalinku. Díky za odpověď :D :vyplazni:
majsterkoo
Příspěvky: 5
Registrován: 28 zář 2012, 10:11
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Opel Corsa B - pár otázek ohledně jí

Příspěvek od majsterkoo »

Ahoj, jestli tě ještě něco zajímá, tak

"karburátor" stačit vyměnit nebude. I za předpokladu, že by se prodávala se stejným motorem, ale novějším eurem, tak bude asi jednodužší koupit rovnou tu novější.

Ty okna a zrcátka pokud přehážeš úplně všechno (1:1), tak by to fungovat mělo, ale už teď je mi tě líto :mrgreen:

Určitě bych zkusil vyčistit škrtící klapku, tohle většinou bývá problém pokud hapruje volnoběh.

A jestli ti takhle blbnou mlhovky a blinkry - zkoušel ses někdy dívat co to dělá vzadu? Zkontroloval bych, jestli je pro zadní světla dobrá kostra.
Odpovědět