Nejde palivové čerpadlo - prosím o pomoc!

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
roro36
Příspěvky: 1
Registrován: 22 zář 2017, 09:41

Nejde palivové čerpadlo - prosím o pomoc!

Příspěvek od roro36 »

:!: Krásný den všem,

mám problém, který snad dokáži vyřešit s vaší pomocí. Jsem invalida a je pro mne veliký problém dostat auto do servisu, kde mě stejně většinou natáhnou :(. O co vlastně jde:

1. Startování v zimě se chovalo tak, jako když jsi u staré škodovky 120 zapomněl zapnout sytič. Po ohřátí motoru přestal jít otáčkoměr, za jízdy občas cukal motor.
2. Na jaře, kdy se venku oteplovalo, to bylo o něco lepší, ale otáčkoměr nešel už vůbec
3. V létě motor chytil až po třetím otočení klíčkem.
4. Na podzim jsem ráno přišel k autu a byla vybitá baterka. Po jejím nabítí nešlo auto nastartovat. Zkontroloval jsem čerpadlo, relé - čerpadlo v pořádku (vyzkoušeno proklemováním kontaktů relé), relé v pořádku (vyměněno za jiné). Zkontrolovány kabely a konektory k řídící jednotce, ok. Při kontrole škrtící klapky jsem našel běžně znečistěnou klapku, dál jsem se nedostal (chystám se vyčistit klapku a zkontrolovat její elektroniku).

To je vše, co jsem zatím vysledoval. V týdnu to dám na diagnostiku (objednal jsem si amatérskou ELM 327, ale nevím, jestli to vůbec funguje :) ) --- dál nevím...

DĚKUJI MOC ZA JAKOUKOLIV RADU !!!
Odpovědět