Corsa B> Praskají žárovky

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Ozzy_vita
Corsa forever
Příspěvky: 311
Registrován: 06 pro 2006, 17:54
Bydliště: Ostrava

Corsa B> Praskají žárovky

Příspěvek od Ozzy_vita »

Zdarec. Lidi, taky máte u Corsy problémy se žárovkama v zadních světlech ? Myslím potkávačky. Neustále to měním. Ale jen v jednom světle. V levém. Prostě vyměním a za měsíc je v čudu. Nejdříve pohasne a svítí jen napolovic a pak odejde. Jen mě zajímá jesli to máte taky tak. :wink:
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

Čau,mám corsu už 4 roky a žárovku vzadu jsem měnil 2krát a v předu ve světle jen jednou,takže nemám nač si stěžovat-nedochází ti nikde ke zkratu???
Ozzy_vita
Corsa forever
Příspěvky: 311
Registrován: 06 pro 2006, 17:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Ozzy_vita »

Ondřej Sládek píše:Čau,mám corsu už 4 roky a žárovku vzadu jsem měnil 2krát a v předu ve světle jen jednou,takže nemám nač si stěžovat-nedochází ti nikde ke zkratu???
Je fakt, že jsem to zatím až tak moc neřešil. Ale proměřit to není špatný nápad. :wink:
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

taky si myslím, že bude někde zkratík.. nebo nalomenej drát kterej ti k tomu povede... já jsem s potkávačkama v pohodě.. jen když dám diody do parkovaček tak mi vydržej 14 dnů.... :roll:
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Žárovky

Příspěvek od sladas opc »

Mám problém,chtěl bych se zeptat jestli u corsy vám taky hoří konektory když dáte žárovku H4 90/100W.Nebo nějaký řešení.díky
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno osobní zkušenost s tím nemám... ale obávám se že přeci jen kabeláž je stavěná na klasický žárovky a tyhle budou moc.. a jestli tam budeš mít třeba diody v pakrovačkách, tak ti je můžou roztavit...

já jsem to řeši H4 s vyšší svítivostí... Od Osramu, či Philipsu.... a nebo zkus xenonový přestavbový sady přímo místo H4, ty vycházej cca do 5 tis. komplet.
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Bloud ma pravdu, jinak muzu rict zkusenosti od 100W hone casto praskaji a navic ostatni cevi nejsou treba k tomu udelany, ted se delaji i normlani 55wnebo 60w ted nevim a maji dobrou svitivost, chce to hledat jinak opravdu skusit osram, philips je ted hodne moznosti
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Newman
Corsa forever
Příspěvky: 265
Registrován: 12 pro 2006, 08:00
Bydliště: Praha

Příspěvek od Newman »

Velbloud píše:mno osobní zkušenost s tím nemám... ale obávám se že přeci jen kabeláž je stavěná na klasický žárovky a tyhle budou moc.. a jestli tam budeš mít třeba diody v pakrovačkách, tak ti je můžou roztavit...

já jsem to řeši H4 s vyšší svítivostí... Od Osramu, či Philipsu.... a nebo zkus xenonový přestavbový sady přímo místo H4, ty vycházej cca do 5 tis. komplet.
Ty se daji koupil i za míň, kámš jí seznal myslím že neco kolem 3tis
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Newman13 píše:Ty se daji koupil i za míň, kámš jí seznal myslím že neco kolem 3tis
jj.. máš pravdu teď jsem se díval .. za 5500 Welt prodává bixenony....
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

Jinak reanult welt prodava ted za 800 xenony z octavie jinak bixenony za 5500 dobra cena nejaky 100w nemaji cenu a navic kdyz mas plastove predni svetla jako cirou treba u octavie tak se ti to propali nebo za kouri a sviti to pak uplne na hovno
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

za 800 to jsou pouze čočky... ne xenony :D
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Berry
Corsa forever
Příspěvky: 2009
Registrován: 15 led 2007, 07:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

No stejne je to dobra cena ale pokud to tak kup philips nebo ty osram tim neprohloupis
Je to sice dál, ale o to horší cesta :-)
Obrázek
MeridiusZN
Příspěvky: 13
Registrován: 22 led 2008, 07:05

Příspěvek od MeridiusZN »

Takže oživuju, protože tady se koukám ničeho nikdo nedobral respektive to autor asi nedořešil. Potřeboval bych poradit co s tím. V levém zadním světle je asi měsíc po výměně žárovka, která už zase nesvítí. Žárovky v kufru taky sem tam praskají. Brzdová světla OK, zpátečka OK, ale svícení v levém světle po měsíci zase kaput. Přitom přední světla drží, osvětlení interiéru taktéž.
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Někde to tu je ale v jinym vláknu. je to kostrou u zadní lampy,zkratuje obvod a praská žárovka. taky se podívej vzadu pod plast v kufru,jak je osvětlení,je tam svazek kabelů a tam to může zkratovat taky,když ti praská žárovka na osvit kufru :wink:
MeridiusZN
Příspěvky: 13
Registrován: 22 led 2008, 07:05

Příspěvek od MeridiusZN »

Havli píše:Někde to tu je ale v jinym vláknu. je to kostrou u zadní lampy,zkratuje obvod a praská žárovka. taky se podívej vzadu pod plast v kufru,jak je osvětlení,je tam svazek kabelů a tam to může zkratovat taky,když ti praská žárovka na osvit kufru :wink:
Nemůžu to zaboha najít. Můžeš případně nastínit řešení? Je to auto přítelkyně před prodejem, tak bych to rád vyřešil. Popřípadě někoho navedl na řešení.
Odpovědět