Corsa D rozbité dálkové ovládání

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Odpovědět
Petr007
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2019, 23:40

Corsa D rozbité dálkové ovládání

Příspěvek od Petr007 »

Rozbilo se mi dálkové ovládání u hlavního klíče.Výměna baterie nepomohla. Immo funguje, bohužel bez DO nelze auto zavřít. Otevřu dveře řidiče, nastartuji, odjedu, když jsem uvnitř, tak tlačítkem v autě mohu auto zamknout, jakmile ale otevřu dveře, tak se odemknou všechny a mohu zamknout jen dveře u řidiče.
Dá se nějak nastavit, aby se při zamnutí dveří u řidiče klíčem, zamkli všechny dveře? V návodu jsem to nenašel. Pokud ne, dá se přidělat jen nějaké levné dálkové ovládání? Nový klíč stojí asi 4 tisíce a to se mi nechce dávat.
milosh
Administrátoři
Příspěvky: 68
Registrován: 25 lis 2014, 19:42

Re: Corsa D rozbité dálkové ovládání

Příspěvek od milosh »

Já ještě v době kdy jsem měl astru g jsem kupoval klíč nový u Opla, jiné řešení nebylo. Jde o to jak dlouho si chceš auto nechat až jej budeš prodávat klíč ve 100% stavu se hodit bude.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Petr007
Příspěvky: 2
Registrován: 21 kvě 2019, 23:40

Re: Corsa D rozbité dálkové ovládání

Příspěvek od Petr007 »

Klíč mám ještě náhradní, nemám v plánu prodávat, kódy na klíč mám a prý stačí přinést jen je a udělají mi v Opelu další klíč.
Podařilo se mi zjistit jak používat auto v případě nutnosti bez dálky. Auto odemknu klíčem - otevřou se jen dveře řidiče. Tlačítkem v autě lze odemknout celé auto.
Pokud chci auto zamnout, tak vystoupím z auta, zavřu za sebou dveře, otevřu dveře spolujezdce, nedávám klíč do zapalování, stistknu tlačítko v autě pro zamknutí, auto se zamkne, zavřu dveře spolujezdce. Auto je zamčené.
Je to trochu drbat se levou nohou za pravým uchem, ale alespoň to nějak jde.
Odpovědět