Corsa B Polocabrio> Problém se stahováním střechy

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Corsa B Polocabrio> Problém se stahováním střechy

Příspěvek od Palko »

Nevím jestli jsem ve správném odkazu.Nezlob te se jestli né.Ale chtěl jsem se poradit.Nemáte náhodou někdo u corsy stahovací střechu??Protože mi nějak nejde.A chtěl bych si ji zpravit ale nevím jestli se to otvíra samo nebo tomu musím nějak pomoct.Přizvednout nebo tak.Dík za radu :D
Přesunuto do "Jak na to" ,upraven nadpis. Havli
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ty máš Corsu s otvírací střechou :?: Nebo myslíš šíbr,střešní okno :idea:
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Polokabrio?
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

tak to bys byl jedinej tady,rarita :!: :!: :!: Já to měl u twinga, záleží jestli je to manuál nebo eletrika
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Havli píše:Ty máš Corsu s otvírací střechou :?: Nebo myslíš šíbr,střešní okno :idea:
Nemám úplně kabrio ale jenom celej stahovací vrch.není to jak dole na té fotce ta červená a není to ani obyč.šibr
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Havli píše:tak to bys byl jedinej tady,rarita :!: :!: :!: Já to měl u twinga, záleží jestli je to manuál nebo eletrika
No mám to elektrivké.A někdy jde a někdy néé.Vždycky se to jen trošku natáhne a to je vše.nevím jak s tím
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak to bude jako to Twíno,ještě jsem to viděl u mazdy 121 a ne Puntu a Feldě. Musí tam bejt odjištovací páka někde, u Twinga je to na bázy bowdenu kterej napíná tu koženku a pak se to hrne jakoby na sebe, jako lamely. Nedá se to dost dobře popsat,základ je to odjistit a pak na to přijdeš :lol:
Určitě nahod nějaký fotky páč to tu bude každýho zajímat :!: :!:
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

já mam tady to.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Palko
Příspěvky: 65
Registrován: 03 led 2008, 09:10
Bydliště: Třemešná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

Havli:Tak já to nějak zkusím teda odjistit.zkusím to pohledat.A pak by to mělo fungovat jo.
smazana citace by toxik-q
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak ty máš el.pohon jestli to kousek jede a pak se to zasekne, tak by chtěly vyčistit ty klumpy co to v nich jezdí. já to měl takhle ale manuál a nad zrcátkem byla páka ,tou se to odjistilo a pak shrnout ,no :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Chorche
Příspěvky: 15
Registrován: 29 kvě 2007, 22:32
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Zadnou pojistku nehledej, zadna tam neni (jako treba u Twinga, ktery ma ale stahovani manualni). Spis zkontroluj jestli mas v poradku ovladaci spinac ty strechy, a pokud se ti ji podari stahnout tak zkontroluj jak na tom jsou vodici listy, jestli nejsou zaneseny atd.

2Havli: Rarita urcite ne, ja ji mam na svym A-cku taky :wink:
Opel Corsa A, r.v. 89, C14NZ, GSi look, disky O.Z. Racing Superturismo 15", el. stahovaci strecha Webasto AeroTop
Uživatelský avatar
Svoby
Moderátor
Příspěvky: 2893
Registrován: 29 čer 2007, 17:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od Svoby »

Tohle polokabrio jsem měl u jednoko áčka který skončilo ve šrotu ale zbyl mi doma ten motor
I German Style !
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Chorche>> Jojo já vím,ale u "B" by byl jedinej v clubu :lol: :lol: Je to super věc na léto a ani v zimě to nebylo nějak znát,u Renaultu to bya taková guma spíš než koženka :lol: A zevnitř normálně tapec :wink:
Chorche
Příspěvky: 15
Registrován: 29 kvě 2007, 22:32
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chorche »

Uznavam. Jinak i na Acku je to taky guma a zevnitr tapec (nebo spis ta kozenka). Na leto je to fakt super - akorat nesmi zlobit ovladaci spinac, uz jsem takhle parkrat v aute zmoknul :D . Kazdopadne nevyhoda tyhle strechy je ze casem se zacne "scvrkavat", jak na delku tak na sirku, mne uz treba nedojizdi uplne do predu a i po stranach nesedi. Diky tem fukum je to potom okolo 130km/h docela narez.... to ani nema cenu zapinat radio nebo se bavit se spolujezdcem/spolujezdkini :D
Opel Corsa A, r.v. 89, C14NZ, GSi look, disky O.Z. Racing Superturismo 15", el. stahovaci strecha Webasto AeroTop
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Tak to musí bejt mazec když neslyšíš ani spolujezdce :lol: :lol: Ten manual má výhodu že je tam páka asi 20cm dlouhá a tim se to napne když to zavíráš, je tam bovden okolo obvodu.
Problém u tý Corsy bude asi opravdu v lyžinách, nebo to bude zkřížený :wink:
Odpovědět