AutoHifi>>Sekce pro pacienty II.

Pacienti přes muziku se konečně dočkali
Odpovědět
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

jako mám to na to mzesiku daný aby se to hcovalo jako 2-kanál a ten jeden kanál je volnej a na druhým je ten woofer
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

ach so to sem blbě pochopil. 4kanálem krmíš jeden woofer. a jaký máš kabely a v jakým stavu je baterka?
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

ty jo kabel nooo ty jo ono už je to nějakej pátek co jsme to tam dával:Dale je to jako ideální na to;)dřív sem se o to zajímal víc ted už nevím:D a baterka jako je tak 2 roky stará ale je to mylsím 35 bo tak;)víš co mě jde o to čím to je jestli tím že to je na baterku mco velkej odběr těch 360w a nebo jestli to je tím že když na ten zesik je jedna věc že tomu dává víc štávy
Uživatelský avatar
Honz@
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 468
Registrován: 30 kvě 2008, 10:52
Bydliště: Sudety
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honz@ »

tak někde už to tu Vtomas psal že dobrá baterka je základ + kabel. není to spíš subjektivní dojem, když máš vypnutý ovály?
Fabia Rs
Corsa C 1,3 CDTI + Chip -prodáno
moje felda
perry15
Příspěvky: 167
Registrován: 29 lis 2007, 19:18
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od perry15 »

nevím no ty basy byli fakt po tom odpojení takový sytější i jako prostě na těle to bylo víc znát a když sme je připojil na rádio tak to bylo fakt jakože lepší co se týče bass celkově
víta
Příspěvky: 728
Registrován: 15 říj 2009, 21:50
Bydliště: Bílina

Příspěvek od víta »

http://www.zvraceny.cz/video/24657-2000 ... -vs-window :lol: tady můžu říct jenom kurva to je ale dobrá skladba
Odpovědět