Blinkry> lukas, relé,přerušovač atd.

Témata týkající se řídící jednotky, elektroniky, čidel a veškeré kabeláže
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Ondra SladekMáš pravdu,mě nesvítí na přístrojovce nic, jen ty varinky. Asi to mám vypálený,odcházela jedna za druhou,ale ty varovky jsou zvlášt a v Kelly to maj si za 400.- vypínač+relé.
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

ale žarovky na ovládání topení s tím nemají nic společného,tady jde o to jestzli svítí ten trojuhelník pokud ne pak nejdou blinkry

EDIT: Promazány OT. Pište pouze k danému tématu. Suby
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: 18 říj 2007, 18:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel »

lidi ja nevim co stim jsem ted docela na suchu a nechce se mi kupovat prerusovac pokud to neni on a je to v tom vystraznaklu. Popisu co to dela: Kdyz zmacknu trojuhelnik sviti jen kontrolka a nic,kdyz dam blinkry tak tez jen sviti jinak nic, pokud necham zapnuty trojuhelnik a vyndam klice ze zapalovani a zapnu alarm kontrolka normalne problikne pokud ale trojuhelnik vypnu a znovu zapnu alerm kontrolka neblika. Jinak pri zapinani alarmu smerovky normalne problikavaj.
Dogi
Příspěvky: 20
Registrován: 20 zář 2007, 18:31
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Dogi a nazor na ty blinkry

Příspěvek od Dogi »

Tak to te docela lituji za to ze ti to nejde nechci mit takovi problem jako mas treba ty ale proste stava se to kdyz se to see tak se to sere litu ji te ale doufam ze na to prijdes co s tim je lidi z corsaklubu ti poradej
Opel Corsa B 1.2 City
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

Pavle zkus ten přepínač bude to ono mě to taky takhle blblo!!Jen nemám s tou kontrolkou na alarm,ale přeně tohle mi to dělalo.
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: 18 říj 2007, 18:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel »

diky moc vsem. mam tu ale dalsi problem, vzdy po 5 dnes se mi vybije baterka a je uplne nova bud to nedobiji nebo??
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

kdyby nedobíjelo svítila by ti kontrolka na palubní desce(baterie),a nebo taky neznamená že když máš novou baterku že nemusí být vadná od výroby,chtělo by to nechat přeměřit kolik ti to dobíjí atd,bez toho nic nezjistíš,chce to fakt proměřit a pak uvidíš dál...
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: 18 říj 2007, 18:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel »

vyreseno dobiji, celou dobu mi svitilo svetlo v kufru. :lol:
Pavel
Příspěvky: 15
Registrován: 18 říj 2007, 18:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nefunguji blinkry fakt uz nevim

Příspěvek od Pavel »

Prosim porad te ja uz jsem fakt zoufalej. Stale mi nejdou blinkry,popisu zde svuj problem. Zacalo to tak ze blinkry svitily porad misto toho aby blikali ale kontrolka nesvitila, ale druhy den rano to uz bylo na opak kontrolka misto blikani stale sviti a blinkry ale ani tuk a to trva stale. Koupil jsem nove rele tedy prerusovac a stale nic, zkousel jsem od kamose vymenit ten trojuhelnik ve stredu palubky a stale nic, v pacce to take neni nenapada vas nekoho cim by to mohlo byt?? Jo jeste jsem zapomel dodat ze kdyz zamikam ci odemikam auto pres central vsechny ctyri blinkry normalne problikaji prosim o pomoc diky.

EDIT: a to to nemuzes psat stale do stejneho tematu, nez tu vytvaret na to dalsi tema? :-/ MiniMike
Erik
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 503
Registrován: 11 pro 2006, 18:29
Bydliště: Holandsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik »

A co kdyz zapnes normalne v aute vsechni 4 blinkry?

Pres central je mozne, protoze central nebo alarm jsou primo na svetla napojeni a mimo ten okruh...

Rekl bych, zkus jeste jednou rele a ten trohelnik spinac, treba jeden s nich nejsou ok... :?
To se stane, myslis, kurna, furt to dela, ale ten nove/druhe, taky muze byt rozbite.

Nevim co jineho by to mohlo byt... :?
"Happy are those who have dreams.... and are willing to pay the prize to see them come true"
havlis
Příspěvky: 36
Registrován: 18 zář 2007, 08:49
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Blinkry>>špatná kostra

Příspěvek od havlis »

Zdravim vas lidi, mam takovej podivnej problem... Dneska mi zniceho nic zacala podivne blikat prava strana blinkru :( Jednou to blika, a kdyz nahodim znova blinkry tak kontrolka zustane svitit a zadni blinkr taky a predni ne, pritom zarovka je v poho. Nevite prosim vas nekdo co s tim? diky moc
Upraven nadpis.Havli
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

mno mě se celkově blinkry "zrychlily" když jsem dal diodový žárovky...

u Tebe mě napadá jedině jestli tam nemáš někde zkrat.. zkus zkontrolovat kabel u bočního blinkru
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Nebo vadná žárovka? :co_ted: nebo přerušovač :think:
sladas opc
Příspěvky: 547
Registrován: 24 pro 2006, 12:34
Bydliště: Hradčany 467
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sladas opc »

mám pocit že bude vadnej ten spínač na vystražné blinkry,kterej udajně to tady nikdo psal je i relé zároveň pro blinkry,taky mi jednou odešel a blinkry mi taky nešli kontrolka jen svítila na přístrojovce
opel corsa opc rieger edition
opel performance center
havlis
Příspěvky: 36
Registrován: 18 zář 2007, 08:49
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od havlis »

To ne to se pletes, ten spinac je v poho, pac kdyz blika tak blikaj vsechny blinkry tak jak maj. Ja uz na to prisel, dela to kostra na zadnich svetlech, trochu z oxidovala a ono si to pak hledalo zem pres zarovky. Kdyz jsem dal blinkr doprava a slapl na brzdu, nebo dal zpatecku, tak misto blinkru blikolo svetlo a brzdovka nebo zpatecka.
Odpovědět