Problém při tankování

Máte problém či závadu a potřebujete poradit? Pak jste ve správné sekci...

Moderátor: Arci

skopek
Příspěvky: 33
Registrován: 17 črc 2007, 06:58
Bydliště: Stochov
Kontaktovat uživatele:

Ucpana hadice nadrze

Příspěvek od skopek »

Ahoj, mam problem, nejde mi natankovat benzin jeste v patek to bylo ok ale dnes to hned vypina pistoly u benzinky, vsimnul jsem si ze ta zaklopka jak je nahore u vicka nadrze se asi utrhla a ucpala tu hadici nebo jak to tam je. tam maly otvor, protoze neco se mi tam podarilo neco dostat ale trvalo to docela dlouho. Nemate nejaky typ jak ji vyndat? diky moc
Žába - Opel Corsa B 1.0
Uživatelský avatar
drahy
Příspěvky: 41
Registrován: 12 úno 2008, 07:09
Bydliště: Batelov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drahy »

zdravím, mě to delá uplně stejně, kohoutek ty pistole stisknu tak max. o 1 cm, tankoval jsem u 3 ruznych pump a dela to u každý, tak to pistolí asi nebude...
corsa B X12SZ C´MON
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Pistolí to neni. Já tankuju bez problémů, za 1000,- to tam mám do tří minut. :wink: Jediný co dělám,pistoli jen na kousek do hrdla :!: A ne na bomby, ale pomalu tak do čtvrky tu páčku na pistoli.
Uživatelský avatar
McJOHN
Příspěvky: 43
Registrován: 19 bře 2008, 11:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od McJOHN »

No ven se ta klapka bude dostávat složitě. Nejpřijatelnější varianta je sundat nádrž a zkusit odstarnit tu klapklu v hrdle. Případně tu klapku zkusit srazit do nádrže a vyndat ji otvorem pro čerpadlo. Ta klapka tam má pojistnou funci, takže se dá oželet. Tím, že není na svém místě, benzím začne "pěnit" a samozřejmě vypne pistoli, proto Ti to nejde. leda by si tankoval opatrně s citem jak píše Havli
Uživatelský avatar
Paolo
Corsa forever
Příspěvky: 236
Registrován: 18 lis 2007, 11:10
Bydliště: Střelice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paolo »

mě se to stalo taky ale jen na jedinej benzínce v plzni asi PAPOIL a bylo to pistolí... jinak nemam problem, a tankuju ne na rovno ale ohnu pistol směrem do strany a pohoda.. :wink: :idea:
Ford 2.0i DOHC EFI
skopek
Příspěvky: 33
Registrován: 17 črc 2007, 06:58
Bydliště: Stochov
Kontaktovat uživatele:

oprava

Příspěvek od skopek »

Ahoj, pokud vam nejde natankovat, tak klapku musite nejak dostat ven, ale ohuzel to nejde prostouchnout az do nadrze, ta trubka co tam jde je uplne dole za kolem zuzena a zalomena do praveho uhlu, pak uz je tam gumova hadice. U me oprava probehla tak ze, jsme ji pomoci hacku z dratu vytahli nahoru ke hrdlu nadrze pak klestemi rozstipali, ted je tankovani naprosto bez problemu a pak ukazatel paliva uz nekeca a ukazuje presne :) :) :)
Žába - Opel Corsa B 1.0
fialovej@atlas.cz
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2008, 12:31

Nejde tankovat

Příspěvek od fialovej@atlas.cz »

Opel Corsa B 1,2 16v
nejde mi natankovat benzín pistole jse pořád vypíná jak kdyby nádrž byla plná jen co tam nateče tak litr a půl hned jse pistole vypne zkoušel jsem jinou benzínku ale vše se opakovalo.takže travim u pumpy dvacet minut než nacmrndám plnou nádrž nevíte někdo čím by to mohlo být někdo říká nějaký uhlíkový filtr nebo co ? popřípadě kdyby to bylo ono kde ho najdu. 1000x díky!
EDIT:Sloučeno s totožným vláknem. Havli
fialovej@atlas.cz
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2008, 12:31

klapka to nebude

Příspěvek od fialovej@atlas.cz »

to jsem si myslel taky ale již jsem ji vykuchal a nic žadná změna
voiczek
Příspěvky: 2
Registrován: 05 čer 2008, 15:52

Nejde natankovat

Příspěvek od voiczek »

Ahojky jen jsem se chtěl zeptat jestli se někomu náhodou nestalo to že nemohl na několika benzínkách natankovat pořád se mu vypínala pistole...mám corsu B a ted jsem měl na výměně komplet výfuk a do té doby bylo vše ok...ještě nebyl čas to nějak řešit tak jestli se někomu přihodilo to stejné díky za rady a nazpět taky rád pomůžu..
Edit:Přesunuto do správného topicu.Havli
Uživatelský avatar
Pívas
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1260
Registrován: 08 srp 2007, 20:38
Bydliště: Jablonné v p.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pívas »

Když to hodně pění při tankování tak se pistole vypíná, odsávání par či ci.Zkus při tankovaní natočit pistoli na bok
:sane: :roztleskavacka: :sane:
Adiss
Corsa forever
Příspěvky: 490
Registrován: 06 črc 2008, 21:34
Bydliště: Červená Voda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Adiss »

tak do kanystru a pak přelejt 8)
Opel Corsa 1.5TD JOY
Obrázek
Obrázek
Mike Mad
Corsa forever
Příspěvky: 328
Registrován: 06 pro 2006, 08:30
Bydliště: Sleepy Hollow
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

dela mi to takyuz roky, koupil jsem to takhkle. neresim to a tankuju pomalu :D
Opel Corsa B ... PRODANO
VW Jetta 2 Coupe
Havli
Corsa forever
Příspěvky: 2468
Registrován: 08 dub 2007, 01:52
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Havli »

Přesně tak,pomalu (viz celej tenhle topic) :wink:
Odpovědět