Corsa B>Demontáž plastových podběhů

Témata zabývající se exteriérem vozu
Odpovědět
xavy
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2007, 21:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Corsa B>Demontáž plastových podběhů

Příspěvek od xavy »

Ahoj všem potřebuju radu. Pod plastem nad kolem, nemyslim ten z venku, ale primo zevnitr (podběh) nad kolem mi nejak pri vybracich boucha kabelaž o plech. Problém je, že nevim jak sundat cely ten plast, jsou tam asi 4 šroubky, ale pak takovy cvaky. Rad bych to pak i vrátil. Všem, kteří v těchto místech řádili díky za rady. Doufám, že to bouchání je odtamtud. Vše ostatní jsem už zkontroloval a takovy bouchání mě přivádí k šílenství, znáte to.
Corsa B 1.0 12V X10XE
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

chtěl bych slyšet ten zvuk,když bouchá kabeláž o plech.. :wink: :lol: :lol:

popiš který je to kolo...jediný,co by mohlo,je odvětrávací domeček od nádobky s aktivním uhlím,tzn spolujezdec vepředu,ale pochybuju....

jinak takový vrzání,cvakání předku(nediagnostikovatelnej zvuk)jakoby byl volnej nárazník,nejvíce znatelné při jízdě po dlažebních kostkách myslým slýcháme všichni...Alespoň 2 lidi mi to u 1.0 potvrdily...nebude to ale problém jenom motorizace 1.0 :roll:
xavy
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2007, 21:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xavy »

neneee je to neco pod tim plastem stopro, nejsem si jistej jestli to je kabelaz, ale nejaka slecna předemnou to tam trochu bouchla a nenapadlo ji nic jinyho nez do toho plastu udelat diru a zdruhy strany to vymacknout. Mozna ji tam neco spadlo nebo nevim. Potrebuju to sundat :) Je to predni kolo u ridice.


ja slysim vibraci kovu, proste periodicky vibruje pri najezdu do vetsi diry nebo pri prejezdu dlouhodoby nerovnosti, ktera to pak rozkmita
Naposledy upravil(a) xavy dne 24 bře 2008, 18:48, celkem upraveno 1 x.
Corsa B 1.0 12V X10XE
pepex
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 554
Registrován: 24 kvě 2007, 21:47
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepex »

sundej lem,zástěrku a pak celej podběh...nic složitýho..
xavy
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2007, 21:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xavy »

lem mozna neni potreba ne ? No ale mozna se pletu. Zasterku nemam :) Me by jen zajímalo na jakým principu tam fungují ty cvaky, nechci to prdnout.
Corsa B 1.0 12V X10XE
xavy
Příspěvky: 42
Registrován: 03 srp 2007, 21:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xavy »

jo našel jsem návod na tom pdf, tak snad uz to pude dobre :)
Corsa B 1.0 12V X10XE
MeridiusZN
Příspěvky: 13
Registrován: 22 led 2008, 07:05

Příspěvek od MeridiusZN »

Poradíte mi, čím přidělat ty plastové podběhy ke karoserii? Za tu celou dobu mi vypadaly a přístup tam je teda opravdu o ničem, tak jestli má někdo zkušenosti, že tam dobře drží nějaké plastové rozpěrné nýty či tak.
Odpovědět