Velbloud - Corsa B X14XE

1993-2004

Moderátoři: pdk88, jamal.jefries, Bobek, Gooder

Odpovědět
styxxy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1100
Registrován: 03 čer 2007, 21:21
Bydliště: Praha-Modřany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od styxxy »

aha tak nacham asi zavarit klasiky .-( jinak taky bych chtel takovou sikovnou pomocnici ta moje je lina a uz mesic mi slibuje ze mi smirkem bude delat limce jen se bojim ze to zkazi....

clovece jak ty to lesteni delas me uz to nebavi mas nakej trik na to?
JayJay
Příspěvky: 16
Registrován: 07 bře 2007, 20:26

Příspěvek od JayJay »

Čauves. Tak sem se po hooodně dlouhý době zasekl na pár hodin na fóru u vás :wink: Ty svody vypadají parádně. Co to je za značku?- případně máš nějaký odkaz na stránky kde se dají sehnat? Jo a gratuluju k PB.
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

já úpa nemůžu z tý bordó :shock2: .. je to fakt paráda a na rozdíl od béžofky je to originální :twisted:
pecka 8)
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Uživatelský avatar
napster
Příspěvky: 83
Registrován: 05 lis 2007, 16:12
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od napster »

:D :D :D co máte najednou všichni s těma kůžema
Seat Arosa 1,8 D
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

JayJay... tak svody bohužel nebudou.. prodejce na ebay zkrachoval a jsem rád, že jsem dostal alespoň prachy zpátky.. který padnou teď na drobný opravy...

PDK, Napster.. tak já potah kapoty chtěl už dávno, ještě dřív než se to sem začalo dávážet, jen nebyl čas ;o).. a bude to stejná barva jakou budu mít taky uvnitř a potahem kapoty to rozhodně nezknčí ;o) jen je otázka jestli mi to prošije stroj ;o(
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
pdk88
Moderátor
Příspěvky: 2132
Registrován: 24 črc 2007, 12:03
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pdk88 »

..takže to tipuju správně na komplet v kožce? :twisted:
Corsa A GSi C20XE "Orangeer"
Corsa A C20XE "Terrorschlumpf"
neu: Corsa C GSi Z18XE
ex: Corsa B combi X14XE "Bublina"
Smithy
Člen Corsa Clubu
Příspěvky: 1157
Registrován: 08 srp 2008, 19:50

Příspěvek od Smithy »

Takovou barvu kuze jsem chtel taky :/ Abych kuzi vubec mel, jelikoz ten z VW clubu vubec nereaguje. Ale pekne.
ex Blitz C'Mon B

ex Bimmer E46 Coupe

now Cinquecento 0,9T
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

Velbloud Nazdarek chlape,koukám,že sis už taky pořídil PB,dobře investovaný peníze ;-) jinak,ohledně výfuku,řešil sem to co ty a nakonec jsem dal svody,vlnovec,rezonátor,nerez trubku pr. 60.4 vnitřkem a pak střední tlumič a koncový tlumič. Vše z nerezu a vylešteno,jinak když sem to měl bez středního tlumiče tak to aji docela řvalo,to už se mi nelíbilo,ted to má nádhernej zvuk a v 5000-6000 je to radost poslouchat :D kat bych tam určitě nenechal,protože ti výfukový plyny brzdí,jedině jak říká tigers koupit závodní kat... když budeš chtít,můžeš přijed mrknout a poslechnout ;-)
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

ne ne.. nic se předělávat nebude.. jen dodělávat ;o) vnitřek chci nechat tu cihlovou ancaru a k tomu zbytek dodělat do týhle koženky (stropnice, kapsy na dveřích atd..)

LLukki... Ahooooj... mno doufám, že to bude dobře investovaný ;o) doufám, že originál by měl mít opravdu takový výkon jako inzerujou... jen bych potřeboval posunout omezovač a pokud bude i setrvák, tak posunout i volnoběžné otáčky...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

Ty me se ale nějak volnoběžný otáčky neposunuly,setrvák je dosti odlehčenej a drží to tak 1000-1050. Ty a při kolika máš omezovač? Mě se zdá že já ho měl tak 6300-6500 a ted mě to točí tak 7200 možná lehce víc :-)
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Koukám že tady se to rozjíždí ve velkým :-)
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Uživatelský avatar
LLuKKi
Příspěvky: 254
Registrován: 14 lis 2007, 18:16
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LLuKKi »

jak je to myšleno ? :-)
E53 3.0i
E39 525d Touring ex
Opel Corsa B GSi 150kw,ex
MECHANICKÉ A KAROSÁŘSKÉ PRÁCE,DIAGNOSTIKA NA ŠUMPERSKU, ODTAH VOZIDEL,ND BMW!! 774665074
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Samý úpravy a já nevím co všechno,líbí se mi to!! Je to pecka,taky bych chtěl na to mít čas,peníze a prostor kde bych si s tím mohl hrát...
Já jsem rád že jezdím ,skoro pořád,a teď to mám taky vlastně v servisu:) Komplet nový brzdy,otacky motoru,mala koroze,a pak ruzny detaily... už se těším až zas bude back... možná už zítra...
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Velbloud
Administrátoři
Příspěvky: 2531
Registrován: 06 pro 2006, 08:08
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Velbloud »

Blaster... to víš už mě otravovalo se na tvoje gsi dívat zezadu, tak ti chci tu čest prokázat letos opačně :lol: jinak co se úprav týče, tak čas taky není (pb a klapku jsem čistil a brousil obvykle mezi osmou a jedenáctou večerní v kuchyni), peníze - už taky nejsou (letos to jsou poslední úpravy) a místo??? mno když to nemůžu dělat doma v kuchyni, tak to montuju u dědy na zahradě... takže si nevybereš.. ovšem když se chce, tak jde všechno...
Corsa B X14XE - Mantzel PB, Výfuk sk. A, odlehčený setrvák, ad. - 0-400m 16,62s (zatím)

ZÁVAZNÁ PRAVIDLA CHOVÁNÍ NA CF
Uživatelský avatar
--blaster--
Příspěvky: 159
Registrován: 12 dub 2007, 22:43
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od --blaster-- »

Jsem zvědavej jak ti to pojede.. a pokud nějak brutálně,tak bych nad tím taky možná uvažoval :))
Opel corsa B 1.6 16V GSI (C16XE) ---minulost--- (ale stále ji mám)
--- nyní Nissan Almera N16 ---
Odpovědět